Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szólhat ezért a védőnő?

Szólhat ezért a védőnő?

Figyelt kérdés

A korona vírus miatt fel kellett mondanunk az Albérletünket, mert nem tudtuk fizetni. Odaköltöztünk anyámékhoz egy másfél szobás panel lakásba. Van egy 2,5 éves lányunk, és 32 hetes terhes vagyok. Ha megszületik a kicsi, hatan leszünk egy ekkora házra.


Mostmár helyre jöttünk anyagilag, el tudnánk költözni, de se mi, se a szüleim nem akarják, így úgy döntöttünk, hogy amíg nem lesz konfliktus, vagy nem lesz nagyon kényelmetlen (persze, most se kényelmes, de nem sokat vagyunk itthon, mikor nem esik az eső, egész nap lenn vagyunk a nagylánnyal), addig maradunk, és inkább spórolunk.


A szüleim is azt szeretnék, hogy legalább télig maradjunk, és gyűjtögessünk.


Igazából mindenünk meg van, a nagy lánynak is, a kicsinek is mindent be szereztünk már, mind a 2 gyereknek van hol aludnia, van hol pelenkázni, van hol fürdetni, egyszerűen annyi, hogy kicsi a lakás.


Szólhat emiatt a védőnő a gyámügynek, vagy a családsegítőnek?


2020. jún. 15. 07:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
29%
Ennyi gonosz, kiégett embert..
2020. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
80%
Lópikulát gonoszság. Szerintem meg gáz két gyereket szülni 34 évesen úgy, hogy nincs hol lakni csak anyóséknál egy 1,5 szobás panelban. Mi is éltünk albiban, de vígan ki tudtuk fizetni. Ha ne adj isten meg bárkivel bármi baj történik, majd jön a kéregetés innen-onnan 2 gyerekkel... Még 1 is túlzás szerintem, de az még elmenne, de vállalni egy másodikat, amikor ilyen a helyzet, hogy se ingatlan, se megtakarítás.. De ha ezt megmondod, te vagy a szívtelen dög. És töröltesd csak kérdező, az előző válaszomban a védőnőre is reagáltam, mégis töröltetted.
2020. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!