Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sose bánjátok, hogy gyereket...

Sose bánjátok, hogy gyereket vállaltatok?

Figyelt kérdés

Itt annyi szörnyűt olvasni, hogy elgondolkodtam.

- szétrepedt, vérző mellbimbó

- szülés után fájó hüvely, renyhe méh stb.

- éjszakai nem alvás

Stb.

Ilyen pillanatokba nem ugrik e folyton, hogy visszacsinálnád?

Engem már nem alvás is így érzem kikészítené. A fájdalmas mell is félelmetesen hangzik. Azt is utálom, ha a cipő sarka feltöri a lábam, el se tudom képzelni, hogy lehet másra gondolni a fájdalmon kívül, ha a mellbimbó sebes.

Ilyenkor nem bánjátok meg az egészet?



2020. júl. 5. 07:37
A kérdező szavazást indított:
De, igen
Nem, ilyenkor sem
40 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Ez elég nagy hülyeség amiket írsz. Nehogy már valaki egy sima sebes mellbimbó miatt megbánja a gyerekvállalást... jól is néznénk ki.

Nyilván az ember ezekre fel van készülve, és tudja előre h pár hónapig nem fogja tudni rendesen kialudni magát, ez ezzel jár, senkit nem ér meglepetésként, de ettől még nyilvàn nem fogja megbánni a gyerekét akit mindennél jobban szeret! Ezek eltörpülnek amellett h van egy gyereked!

2020. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Tudom, hogy sablon szöveg és hihetetlen, de minden rossz érzést elnyom az a szeretet ami elönt mikor ránézel.
2020. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy megbántam költői túlzás. De néha nyomnék egy "pause" gombot. Csak, hogy össze tudjam szedni magam és a gondolatomat. Aztán folyt. köv.
2020. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Pont úgy ahogy 3 írja. Nagyon jól megfogalmazta
2020. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Pause gomb

Nagyon jó megfogalmazás..


Kérdező

A felsoroltak se nem törvényszerűek.. se nem a legnehezebb dolgok 😌😉


Egy kiadós 2 éves hiszti a 4 hós gyerekkel a kezedben idegőrlőbb (nekem)

2020. júl. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát én a fizikai fájdalmakat nagyon rosszul viselem, azért írtam ilyen példákat.

Ilyen korkülönbséggel én tuti nem vállalnék, azt is csodálom majd, ha egyet túlélek, 2 ilyen pici nekem már mazoizmus. (Ne vedd magadra, te biztos szereted így - a hisztin kívül- nekem nem menne.)

2020. júl. 5. 08:21
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Ezek a legkisebb rosszak a gyerekvállalásban
2020. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
De van ilyen pillanat. De nincs köze a mellbimbóhoz és ilyen apróságokhoz.
2020. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Ezek mind elmulnak. Ott marad a gyerek aki a sok szrsagaval egyutt is millio oromet es boldogsagot okoz.
2020. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
A fentiek közül nekem a szétroncsolt alfél a megbánásra okot adó tényező. A többi okot maga a gyerek alapszemélyisége, temperamentuma szolgáltatja. Teljesen inkompatibilisek vagyunk, egymás szöges ellentétei. Egy hozzám hasonló gyerekkel semmi bajom nem lenne, az ilyen minden anya álma. Az a típus meg, amilyen a gyerekem, leginkább a rémálma... És ez lutri, hogy milyet dob a gép. Ki tudja, honnan mit örököl, lehet, hogy nem is tőled vagy az apjától jönnek majd a dolgai, hanem a nagyszülőktől vagy nektek valamelyik unokatestvéretektől.
2020. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!