Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fodrász/kozmetikus/körmös...

Fodrász/kozmetikus/körmös anyukák! A vendégeitek hogy fogadták azt hogy terhesek lettetek? És hogyan, mikor sikerült visszaállni a munkába?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok, fodrászként dolgozom, már 8 éve. Nagyon kitartó, szorgalmas munkával sikerült felépítenem egy stabil vendégkört. Most viszont úgy tűnik, hogy a baba és az én egészségem miatt (ami sokkal fontosabb) nem fogok tudni addig dolgozni ameddig terveztem. Hogy fogadták a vendégeitek ezt a hírt? És mennyi ideig maradtatok otthon? Szeretnék a babám 1 éves koráig minimum itthon maradni vele, utána is csak részmunkában dolgozni és csak később visszaállni, nehéz volt újra "összeszedni" a vendégeiteket? Kicsit parázom, hogy megint a nulláról kell újra elkezdeni, igaz szeretik a munkám, de jelenleg olyan kivitelezhetetlen tűnik.. Elmesélnétek nektek hogyan alakult? Köszi
2020. júl. 5. 08:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Mint mindenki mas. Annyi a kulonbseg, h o tenyleg jo, ha minel hamarabb visszamegy. De barmilyen komoly beosztasba sietnek vissza a nok. Ilyen vilagot elunk, nem ertem min csodalkozol. Sot szerintem ti meg jo helyzetben vagytok, mert sokkal rugalmasabb a "beosztasod" es a magad ura vagy.
2020. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Látom egy ismerosomet FB-n aki mukormos, hogy folyton osztogatja,hogy uj ugyfeleket fogad. 1 évig volt otthon a babával, mindig vannak ures idopontjai.

A kolléganom fodrásza nem tudott dolgozni terhesség alatt. Már megszuletett a baba, kb. 1 éves lehet. Most férfi fodrászhoz jár (ahova én is) és azt mondta, hogy már nem megy vissza a csajhoz (még nem kezdett el dolgozni)

Egyébként én irodai munkás vagyok és csak 6 honapot tudtam otthon maradni a gyerekkel, aki most már 9 éves.

2020. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!