Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetetnéd a gyereked ha a...

Elvetetnéd a gyereked ha a párod nem akarná?

Figyelt kérdés
Ha pl. 32 éves lennél, és műtöttek már nőgyógyászati betegségekkel. Anyagi helyzeted is rendben van. Az orvos szerint is örülhetsz, hogy egyáltalán terhes lettél. A párod nem akarna gyereket. Elvetetnéd ha te szeretnéd?
2017. márc. 6. 09:02
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
65%
Ez esetben szerintem nem. Sajnos egyébként így is úgy is a kapcsolat rovására megy valószínűleg, ha elveteted, ha nem. De épp ezért is, ha tudnám vállalni egyedül, akkor megtartanám.
2017. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
61%
Nem! Nekem sem lehet babam konnyen. Ezert is nem vetetnem el mert ki tudja mikor esek ujra teherbe vagy a mutet utanan egyaltalan lehetseges lenne e. Szoval semmi keppen sem.
2017. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
67%

A páromat "vetetném el" ilyen helyzetben.

Ilyesmiben nem kötnék kompromisszumot, a gyerekem lenne a fontosabb. Eleve, ha együtt vagyok valakivel, szóba hozzuk, hogy hogy állunk a gyerekhez, tehát mire oda kerülünk, hogy úton van a baba, addigra tudjuk, hogy ki hogy áll hozzá a témához.

2017. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
64%
Nem vetetném el.
2017. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
65%

Biztosan nem vetetném el, ez kérdés sem lehetne, abban a helyzetben amiben te vagy.

Ha megtudsz állni egyedüli is a lábadon, és tényleg nem tudni, hogy egyáltalán teherbe eshetsz-e később, akkor neked se legyen kérdés. Főleg, ha szeretnéd is a babát.

Ez esetben én megválnék a páromtól, az biztos.

2017. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
43%

Mivel ő is tudta, hogy a szexuális együttlétből gyerek lehet, nem nagyon foglalkoznék, vele, hogy most éppen akarja-e vagy nem.

Ha védekeztünk, de mégis terhes lettem, megszülném és felnevelném a babát. Ha nem védekeztünk, mert akkor még szeretett volna gyereket, akkor is ezt tenném. Ha a vizsgálatok során kiderülne, hogy a magzat nem egészséges, és emiatt nem szeretné, én akkor is megszülném, és megnyugtatnám, őt se fogom kirúgni, ha majd kiderül, hogy már nem egészséges.

2017. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
46%
Egyedül nem vállalnék gyereket, ha az anyagiak rendben vannak, akkor sem. A gyermeknek apára, nekem társra van szükségem.
2017. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2017. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
43%
Természetesen nem. Viszont a páromnak nem lenne helye többet mellettem. Biztos nem kéne egy olyan alak, aki megölné a babánkat. Még jó hogy a gyereket választanám. Nincs az az ember, akit elé helyeznék a gyerekemnek. Most le lehet pontozni.
2017. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2017. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!