Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén van ember akinek a...

Őszintén van ember akinek a kapcsolatàt megjavította a gyerekvàllalàs?

Figyelt kérdés
Annyiszor hallom,làtom hogy nem működő kapcsolatba vállalnak gyereket, azért hogy az majd rendbehozza. Csak szerintem hülyeség ez?
2020. júl. 12. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Kizárt.
2020. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem millióból egy.
2020. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én nem igazán hallottam /tapasztaltam ismerősi körben vagy azok ismerősei körében. Sajnos inkább a gyerek miatt mennek tönkre a kapcsolatok. Nálunk előtte is jó volt nagyon most is ugyan olyan.
2020. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha rossz a kapcsolat, egy gyerek csak ront rajta. Butaság azt gondolni, a gyerek mindent helyre hoz.
2020. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk jobb lett. Nem volt előtte sem rossz, sosem volt kérdéses, hogy együtt éljük le az életünket, de az az igazi szétszakíthatatlan egység a gyerekek születésekor jött létre. 😊 Erősebbek és boldogabbak vagyunk, mint valaha.
2020. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Dettó mint utolsónál, valahogy előtte olyan gyerekek voltunk még ha nem is éreztük magunkat 25 évesnek annak, de piti problémákon tudtunk veszekedni.

Mikor megszületett a gyerek, egy életre szóló kihívás elé állított minket a sors, aminek a legjobb és legrosszabb részét is közösen küzdöttük át, nem volt soha áthárítva a másikra a "munka" nehéz része, és az örömökben is ugyanúgy osztoztunk.

Segít persze az is, hogy nagyszülőkből nincs hiány, imádják minden oldalról az unokát, így együtt is kettesben sokat tudunk lenni, illetve megmaradtunk mint férfi és nő is, nem csak mint szülők.

Én is megfogadtam még gyerek születése előtt, nem neki, magamnak, hogy sose leszek anyuka kinézetű, szerintem fittebb vagyok és jobban nézek ki, mint szülés előtt.

De kiemelem, nem volt szakadék szélén a házasságunk, nem volt rossz a kapcsolatunk előtte sem, csak nem volt ennyire stabil. Ahogy ránézek miként a fiúnkkal játszik, óriásit nő a szememben mint férfi.

2020. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

30 egynehàny éves ismerösömmel csak azert maradt együtt a huszonéves parja mert "veletlen"teherbe esett a nö.

Most a mintaapà jàtsza. Nem tudom meddig tart

2020. júl. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!