Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetek,ha a gyerekem...

Mit tehetek,ha a gyerekem anyja folyton lelép a fiammal?

Figyelt kérdés

Ha a fejébe veszi,hogy Ő most valahová menni akar,akkor fogja magát,és lelép a fiammal,ha bele egyezek,ha nem. Pl. lelép a szülőkhöz,testvérekhez 1-1 napra.

Nekem közben nagyon hiányzik a fiam.

Nekem nem engedi,hogy elmenjünk kettesben a szülőkhöz,csak Ő viheti.


Normális dolog az amit csinál?



2020. júl. 17. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Elváltatok? Vagy együtt éltek? Hány éves a gyerek? Egy-egy napra viszi csak, vagy többre? Közösen is szoktatok menni, vagy ketten mennek mindig? Mióta tart ez? Beszéltél vele erről? Rengeteg kérdésem lenne még. Ide írtál egy negyed storyt, mi meg barkobázzuk ki, hogy mi történt..
2020. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1. Értelmezd...

Egy család vagyunk,élettársi kapcsolatban. 2 éves. Általában 1-1 de volt már több is. Közösen is sokszor szoktunk menni. Kb. 1-1,5 éve.

Szerinted nem beszéltem vele?

Ha menni akar és szólok neki,akkor felhaborodik,ideges lesz,hogy én ne szóljak bele...

2020. júl. 18. 01:02
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Már bocs, de mégis mit értelmezzék, ha nem is írtad le ezeket...

Amúgy jó a kapcsolatotok?

2020. júl. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Együtt éltek, vagyis látod te is minden nap. Néha egy-két nap távollétet kibírsz. Vagyis nem az a megoldás, hogy megtiltod neki, hogy elvigye. Viszont vidd el te is egyedül nyugodtan. Ugyanúgy jogod van hozzá, állj a sarkadra. Vagy ha keresztbe tenne, akkor csak szervezd le és vigyed, esetleg csak az utolsó pillanatban jelentsd be, így megúszod a prédikálást.
2020. júl. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
De ha egy család vagytok, miért megy nélküled?
2020. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Miert ne mehet e el a szuleihez a gyerekkel. En is szoktam. Itthon vagyok gyesen. Kb havi egyszer hetkoznapokon, amikor a frjem ugyis dolgozik kb este 7-ig, 2-3 napra elmegyunk videkre a szuleimhez. Nekem is jo, a gyerek imadja, a ferjemnek kis nyugi. De olyan is van, h csak elviszik a gyereket 2-3 napra.... a ferjem nem szokott egedul menni a szuleihez a gyerekkel igy ottalvosra, egyreszt kozel laknak, masreszt nem ugy alakult, de ezzel se lenne bajom. En nem dolgozom most, tehat en mindig tudok veluk menni barhova. Sztem nincs ezzel gond.
2020. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
5-os: egy csalad tagjainak allandoan egyutt kell lenniuk? Anyuka gondolom otthon van a gyerekkel. Apuka dolgozik. Anyukanak lehet jol esik hazamenni a szuleihez neha a gyerkoccel. Mi ezzel a baj?
2020. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Kerdezo, ez milyen gyakran van? Ott is alszanak?
2020. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Menj utánuk és csöngess be ahhoz a rokonhoz.

Mi az, hogy te nem mehetsz velük együtt soha a szüleihez vagy a testvéréhez?

2020. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

6os, 7es, nyilván nem kell állandóan együtt lenni, de én nem vagyok olyan, hogyha jönne velünk a férjem is, akkor nélküle megyek. Meg látszólag itt a férjnek nincs rá igénye hogy egyedül legyen, de persze, attól mert még nálatok ez van, nyilván mindenkinél. De az egész szituáció fura nekem, miért nem lehet megbeszélni normálisan, hogy milyen időközönként menjen egyedül, meg kinek mire van igénye náluk a családban.


Én is lelépek néha a gyerekkel, ha a férjem dolgozik, de pl egyszer szólt, hogy munkaidő után most ne menjek el, hanem legyünk otthon együtt. Megbeszéltük, és alkalmazkodtunk egymashoz.

2020. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!