Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért tudnak összeveszni...

Miért tudnak összeveszni egymással az anyukák, hogy a babát anyatejjel vagy tápszerrel táplálják? Miért megy ez sokszor sértegetésig?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Mert boldogtalanok és frusztráltak. Ezzel vezetik ke!
2020. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként az ilyen minden carért a másiknak esik nem cssk emiatt.
2020. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Én azt látom, hogy álltalában azt támadják így aki még apuban van a gyerek de már eldönti, hogy ő aztán biztos nem szoptat.
2020. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Csak azt támadják aki nem akar szoptatni. Aki nem tud azt nem szokták bántani.
2020. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pl. itt is olvasni ilyeneket, hogy aki anyatejjel szoptat, az "ősanya", aki tápszerrel etet, az meg egyáltalán minek vállalt gyereket - a másik tábor szemszögéből. Pedig az illető csak feltesz egy kérdést vagy tanácsot kér. De néhányan mindjárt nekiesnek. Nem értem ezt.
2020. júl. 25. 20:07
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Mert kell nekik ez a fajta megerősítés is hogy ők jók / jobbak. A közös ellenségkép közösségformáló is.

Mert amúgy mit erdekelne mit eszik más gyereke?

2020. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy a hatos mondja. Otthon a férjüktől nem kapnak megbecsülést, így máshonnan kell és ahhoz, hogy felsőbbrendűnek érezze magát, elég ha mást lejjebb rangsorol.


(Amúgy azt is szokták csesztetni, aki nem tud szoptatni, mert "biztos nem akarta eléggé" meg "nekem is naponta kétszer begyulladt a mellem, mégis szoptattam".

2020. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Sokszor azért,mert van aki ilyen provokatív kérdést tesz fel,amin egymásnak lehet esni, mint most te kedves kérdező!
2020. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pont ebben a kérdésben semmi provokáció nincs. Csak egy megfigyelés. De más hasonló kérdésekben sincs feltétlenül provokáció, a kérdező sokszor mégis elképesztő stílusban kapja meg a magáét egy elméletileg békés témában.
2020. júl. 25. 20:43
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Én se értem, szerintem ez tök magánügy, hogy ki hogyan eteti a gyerekét. Attól még, hogy valaki eldöntötte, hogy nem fog/nem akar szoptatni, még nem indok arra, hogy támadják, de sokan mégis úgy érzik, hogy ilyenkor fel vannak hatalmazva a másik kioktatására, leszólására, mert az ilyen szerintük csak "szaranya" lehet. Vicc az egész.
2020. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!