Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülésnél lehet probléma ebből?

Szülésnél lehet probléma ebből?

Figyelt kérdés

Biztos nagyon hülye lesz a kérdés, de most elgondolkodtam ezen. A sógornőm a héten szült, és hát ahogy elmesélte borzasztó nagy fizikai igénybevétel.


Mi is szeretnénk hamarosan szülői örömök elé nézni.

Nekem az egyik oldalon jobban kiemelkedik a szegycsontom, és a bordáim is (bal oldalon) Én látom szemmel, mások észre se veszik, a párom is csak úgy, hogy mutattam neki, és ja tényleg. Kb fél-1cm különbség van a két oldalam között.

Iskolás korom óta így van, soha semmiben nem akadályozott eddig. Maximum annyira, hogy néha picit szokott szúrkálni. Nincsen gerincproblémám, normális a tartásom.

Aggódom, hogy esetleg lesz valami gond a kihordással vagy a szüléssel.

Dokinak nem tettem még fel ezt a kérdést.

Szerintetek?

Köszönöm a válaszokat.

29N


2020. aug. 6. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2020. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz semmi gond, nekem is ilyen ferde, volt rengeteg gond a terhességem alatt, de nem a bordáim miatt.
2020. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!