Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyrn gyakran érzitek, hogy...

Milyrn gyakran érzitek, hogy rossz szülők vagytok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 20:56
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Bocsánat, milyen gyakran.
2020. aug. 12. 20:57
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Akkor, ha olykor elvesztem a türelmem és mégis felemelem a hangom, pedig megfogadtam, hogy ilyet én nem teszek.
2020. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Derjaderja ***** válasza:
54%
Én nem érzem úgy. Olyan van, hogy valamit utólag másképp csinàlnék.
2020. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Derjaderja ***** válasza:
65%
Pontosabban amikor a leginkább hibáztatom magam: ha kiabálunk egymással a gyerek előtt.
2020. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
66%
Nekem pont ugyanaz, amit a 2-es írt. De figyelek rá, nem gyakori.
2020. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%

Kb három éve nem hibáztatom magam, 6 évesem van.


Korábban volt hogy naponta többször(az én idegeim is tönkrementek, egyszer rácsaptam a fenekére, és sokszor éreztem azt, hogy nem lehet így viselkedő gyerekem, pont az ellentétem vol.. de azóta minden erőmmel változtattam rengeteg dolgon, már nem érzem magam rossz anyának, minden apró dologra igyekszem odafigyelni.


A vicc az, hogy mióta erőszakmentesen nevelem, egyáltalán semmit sem változott a viselkedése, sőt esküszöm, hogy még az önbizalma is elment, ami korábban volt, pedig olyan választékosan dicsérem, hogy csak na és igyekszem mindenben a jót látni, korábban pl “jajj elázunk, a táskám, az irataim”, most meg “jajj de jó, kellett már a növényeknek, felfrissül a levegő”, de a gyerekem meg teljesen negatív lett, pedig korábban ujjongott.


Szerintem lázad és a másik oldalt keresi, vagy csak Füles személyiség, de hogy nem sok ráhatásom van, az biztos.


Régen azt utáltam a legjobban magamban, hogy könnyen fel tudott húzni olyan dolgokkal, amiket én nem tennék, és amire tanítom, hogy ne tegye.


Azzal nincs bajom, ha felhúz, normális ha az ember ideges és ezt kimutatja, de amiken felkaptam a vizet nem voltak rendben.

2020. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
Folyamatosan
2020. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán soha nem. Ha hibázok, bevallom (neki is!), tanulok belőle és legközelebb próbálom nem elkövetni ugyanazt.
2020. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%

Most épp minden nap..

Egy csődtömegnek érzem magam..


Aztán lassan jobb lesz


2 éves és 6 hónaposak a gyerekek

2020. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
71%

Naponta minden altatásnál. A kisebbik egyszerűen nem alszik akár fejen is állhatok, akkor sem fog egy nap többet aludni 10-11 óránál.

Azért is szar érzés, mert a nagy lánynál mer elértem hogy végig aludja az éjszakákat. Nekem ez most kudarc, plusz nem alszok semmit én se.

Üdv egy 13 és egy 1 hónapos baba anyukája.

2020. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!