Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan szülés utáni betét...

Van olyan szülés utáni betét ami jó és olcsó? Gondolom van olyan betét ami nem pont szülés utáni, de arra is használják.

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a Tenna szárnyatlan...na olyat nem vennék....nektek mi jött be?Nagyon durva amúgy a vérzés szülés után??
2010. aug. 4. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én elég rendesen véreztem, éjszakai betét szóba sem jöhetett. A Tena drága, Semi Lady-t vettem helyette. DE:

Nekem kényelmesebb volt a házilag készített: Vatta, gézzel körbetekerve (így nem hullik, nem ragad az esetleges sebbe). Kényelmes, olcsó, és ott a kórházban is készíthetsz még, ha kevés,, tehát nem marad a nyakadon a sok drága tena...

2010. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
TENA-t használtam a harmadik szülés után, előtte nem ismertem, mert mást használtam. Nekem nagyon bevált, és a szárnyast nem is tudtam volna használni, amikor elfogyott a TENA, a tescos kamillásról le kellett vágnom a szárnyakat, mert annyira kellemetlen volt a gátmetszés miatt.
2010. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!