Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves kisfiúnak okozhat...

1 éves kisfiúnak okozhat kárt, ha másfél hétig az apukájával marad, mert az anyukája elmegy nyaralni barátnőkkel? De videótelefonálnak naponta?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 12:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
Talán 3-4 nap maximum, ami még elfogadható. De másfél hét, egy 1.êves gyermeknek még örökkévalóságnak számít. Gondolj csak bele, ő még nem tudja mi az idő, azt se tudja hogy vissza jössz-e egyáltalán! Nagyon hiányoznál neki, még pici ehhez.
2020. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%

Edzembe nem jutna még csak 1 egész napra elhagyni a fiamat...

Mikor körmöshöz megyek 1 hónapba 1szer 2órára, az alatt lelkiismeretfurdalásom van... 16 hós...

Nem majd még 1 hétig boldogan vihogjak a barátnőimmel, miközben a gyerekem ki tudja mit csinál...

Számomra az ilyen nő nem anya, bocsi...

2020. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

Ti normálisak vagytok, de komolyan? Mi az, hogy "elhagyni"? Nem örökbe adja, könyörgöm…


Egyébként ilyen hosszú időre én sem mennék el egy ilyen pici mellől. Túl sok idő ez. Nekem a nagy 4 éves volt, amikor egyszer tíz napra elutaztam munka miatt. Nem sírt utánam, jól elvolt, de azért pár nap után már emlegetett sokat, és utána, amikor hazajöttem, napokig meg volt borulva. Pedig ő szokva volt hozzá, hogy néha nem vagyok otthon, olyan munkám volt, hogy sokszor kellett 2-3 napokra távol lennem, de ez a tíz nap nagyon sok volt neki.

Egy egyévesnek pláne rengeteg.

Ilyen kicsi mellől én max 2-3 napra mennék el, főleg, ha csak nyaralásról van szó, és nem valami muszáj-dolog.

2020. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%
13as egy ilyen kicsi pedig elhagyásnak veszi. nem érti meg hogy anyuci csak nem akar foglalkozni vele egy ideig de visszajön ha úgy tartja kedve. Neki olyan mintha az anyja egy életre hagyta volna magára
2020. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
Kérező, te mit éreznél ha egy reggel a férjed lelépne egy szó nélkül és másfél hétig nem tudnád hol van? nem félnél? Nem aggódnál rettegnél hogy örökre eltűnt? Na, pont ezt fogja érezni a gyereked is
2020. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Ezt azért majd mondjátok el azoknak az apukának is, akik hetelni járnak, kamionoznak, vagy bármi miatt időnként napokra távol vannak otthonról, és hasonlóan egy év körüli kisgyereket "hagynak magára".
2020. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%
16os, csakhogy dolgozni kell...nem szórakozásból hagyják magára a gyereket mint a kérdező. Hatalmas különbség. És igen, a kamionos apukák pici gyerekeit is megviseli ha az apjukat ritkán látják, de ők ehhe szoknak hozzá ez lesz a természetes.
2020. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%

"Ezt azért majd mondjátok el azoknak az apukának is, akik hetelni járnak, kamionoznak,"


Meg is sínyli a kapcsolat illetve eleve nem alakul ki olyan kötődés a gyerek és az apja között. Kb. mint az elvált apáknál.

2020. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Valahogy őket mégse köpködi ilyen hévvel senki. De ha egy nő EGYSZER el akar menni hosszabb időre, az mindjárt elhagyás. Nem mondom, hogy jó ötletnek tartom, de az is baromi gáz, amilyen módon beszéltek róla, hogy nem is szereti a gyerekét, meg hasonlók.
2020. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!