Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek miből áll a...

Anyukák, nektek miből áll a hétköznapi kinézetetek és milyen mikor kirittyentitek magatokat? Gondolok itt ruhára, sminkre, parfümre

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 20:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
90%

"Csak tudnám akkor miért ítéled el, ha máskor ő csinálja ezt."


Azért mert ő a semmiből ugrik elő, és bánt olyanokat, akik egy rossz szót nem szóltak hozzá, csak támogatásra vártak volna. De nem kaptak, tőle legalábbis nem.

Nekem a fentiek miatt van róla rossz véleményem.

MI a baj ezzel? Te ha személyesen ismersz valakit, aki rátarti és másokat bánt, akkor épp szerdán elájulsz tőle mert "nem csinált semmit"? hagyjuk már, aki nem szimpi mert bunkó az nem szimpi mert bunkó.

Itt max a kérdezőnek lehet rossz mert offolom a témát, de akkor ha azt nézzük ti is akik engem támadtok vissza.

De ha ez megnyugtat, akárhány kérdésnél előbukkan többen rászólnak hogy húzzon már vissza ahonnan jött.....most azért mert én vagyok épp itt, mert más nem csatlakozik be a beszélgetésbe, még így van.

2020. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
4%
Nem érted meg, hogy te is ugyanezt csinálod???
2020. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem ugyan azt!!! Én még nem bántottam itt senkit aki segítséget kért, nem döngettem a mellem neki hogy bezzeg én, nem aláztam le azzal, hogy a férje félrekur mert az épp maga alatt volt, meg társai. Ezen mi nem világos?

De tudod mit, téged vigasztaljon a tudat, hogy te olyan nagyszerű ember vagy, hogy képes vagy mindenkit szeretni, mindenkivel elfogulatlan vagy, mindenkit megértesz és támogatsz. Csúcsszuper, én meg már csak ilyen halandó vagyok, akinek van kialakult véleménye emberekről, még akkor is ha csak online van szerencsém "ismerni", és ez alapján ítélem meg, ez alapján szólok hozzá.

Ez van, fölösleges itt tovább offolni, máshogy állunk az emberekhez ennyi.

Örülök, hogy vannak még szentek köztünk, tényleg.

2020. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
19%

Nem, nem szeretek mindenkit, téged kifejezetten utállak, ahogy a többi olyan embert is, akik egy egyszerű kérdésnél sem bírtak magukkal és ráugrottak valaki másra.


De attól, hogy forog tőled a gyomrom, amiért ilyen vagy, még nem fogok egy másik kérdésnél neked ugrani, mert eszembe jut, hogy máshol mit csináltál.

2020. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

Pff na látod ez egy nagy különbség köztünk. Én pl nem utállak, és nem forog tőled a gyomrom, és másnak sem mondanék ilyet, csak mert annak nem egyezik a véleménye velem.

Ilyenkor mindig szépen kijön, hogy azok a leggusztustalanabb emberek akik a legnagyobb szentnek próbálják magukat beállítani, másokat "utálnak" ismeretlenül meg "gyomorforgatónak" nevezik, mert annak rossz véleménye merészel lenni egy olyan személyről, aki minden lehetőséget megragad, hogy másokba belerúgjon. (Nyugi itt is, mint írták előttem is a fellengzős ki ha nem én stílust).

Szóval mielőtt itt piedesztálra emeled magad talán nézz tükörbe, ne engem oktatgass, mert alapod nincs rá.

2020. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Ti most komolyan Krisztike miatt veszekedtek? :/ szánalmas pitsa nem éri meg miatta összekapni.
2020. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem emelt piedesztálra senkit, az utálat pedig egy érzés, ahogyan a gyomorforgás is, nem pedig vélemény és semmiképp sem kritika.


Majd ha én is úgy viselkedek, hogy nekiugrok valakinek, mert nem tetszik, hogy a kérdésre válaszol és ilyen ember, akkor valóban ilyen leszek. Viszont ez nem történik meg.


Ettől függetlenül ha veled csinálták volna ugyanezt, hogy válaszolsz és ok nélkül baszogatnak, ugyanúgy rájuk szóltam volna, pedig hidd el, tényleg rohadtul utállak, de ez az én véleményem és azt még jobban utálom, ha ok nélkül ugranak neki valakinek.

2020. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem bacogat senki ok nélkül, mert nem vagyok hírhedt a GYK-n. Ahogy kapaszkodj meg mást sem bacogat senki.

Az meg hogy te ismeretlenülsz utálsz meg forog a gyomrod tőlem, az leginkább téged minősít te kis szent Teréz anyu. És de piedesztálra emeled magad, miközben bevédsz egy alapvetően nem kedves embert, úgy hogy gusztustalanul beszélsz egy ismeretlenről.

Lehet, hogy vitázunk, de én legalább nem személyeskedek se veled se mással.

Ennyit erről, szóval akár abba is hagyhatod az önfényezést. Nem vagy te olyan jó, mint amilyennek itt eladod magad.

2020. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%

Nah aki idegeneknek ír olyat, hogy forog a gyomrom tőled, meg utàllak, az inkább hallgasson.

De nem kèpzeljen erkölcsi fölényt oda, ahol nincs 🤷‍♀️

A krisztike meg tényleg egy phicsa, max az védi aki hasonszőrü.

2020. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
79%
Rémület. En kikövetem ezt a kérdést. És íme az ok, amiért semmilyen kismamas csoportban nem vagyok benne. Nem járok tingatora és egyéb marhaságot sem. Jobb nekem momdzillák nélkül az élet 😀
2020. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!