Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek miből áll a...

Anyukák, nektek miből áll a hétköznapi kinézetetek és milyen mikor kirittyentitek magatokat? Gondolok itt ruhára, sminkre, parfümre

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 20:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
9%

Csak közlöm, hogy jelenleg nem egy emberrel beszélsz, az én utolsó válaszom az volt, hogy nem tudom ez miért fáj.



Viszont a másik válaszolnak igaza van, szánalmas vagy, hogy nem férsz el tőle.

2020. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj, szerintem te max ezt az egy válaszát olvastad ennek a szerencsétlennek (igen az), mert amúgy nem védenéd ennyire kitartóan.

Képes kisregényben ecsetelni, hogy a férje napi hányszor dugja meg, épp milyen szexi fehérnemű van rajta közben, mikor mitől kívánja meg, és na ja, ez mellett tényleg a legkevesebb mikor arról ömleng hány kilo vakolat van rajta hány hány számmal kisebb feszülős phicsagatya....


Bocsi már, hogy 10-ből 9 ember szerint igenis egy szerencsétlen figyelemhiányos. És nem, mi ettől nem leszünk se gonoszak, se lelakottak, se rossz házasságban élők.

Pont fent írta le valaki amúgy, hogy az anyukák nagy része jár ilyen helyekre mint kozmetikus, körmös fodrász, ha nem is mindhez. Szóval nem értem én ezt a nagy melldöngetést. Nekem is van kozmetikusom is meg körmösöm is, meg a konditerembe is eltalálok, aztán mégsem tőlem visszhangzik a GYK, se más nőktől.

A trollokat le szokták pontozni, vagy elküldik ahova valók, ez nem ujdonság.

2020. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
77%
Én nem akarok közbe szólni, de a 16-ossal nem lett volna gond, ha nem ilyen stílusban adja elő magát.
2020. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
31%
Kit érdekel a stílusa? Én teljesen rendben vagyok magammal és az életemmel, abszolút nem bosszant fel egy ilyen komment ahol valaki fényezi magát, egészségére. Áruljátok már el, hogy titeket ez miért zavar? Ha szerintetek ez a nő egy szerencsétlen akkor ne foglalkozzatok vele és kész. Valami mégsem lehet oké belül valami ha így ráugrotok ezekre a provokációkra 🙄
2020. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
75%

Ja annyira rendben vagy magaddal, hogy te meg minket csesztetsz, akik erre a csajra szóltunk valami rosszat. És te miért nem "férsz el tőlünk"? Már rég tovább lapozhattál volna, mégis itt feszkózol, épp csak velünk. Na ennyit erről.

Én legalább bevallom, hogy van véleményem.

2020. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
0%

Na ezt nem értem én se. Nem mindegy nektek?


Troll az, aki szívózik.


És mint mondtam engem is lepontoztak, mert nem vagyok topis.

2020. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
12%
Mert felbosszant a primitívség és a felesleges gyűlölködés. Az ilyen emberek miatt mint ti ilyen a légkör ebben a témakörben, akik mindenkire rászállnak csapatban mint a hiénák. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy nektek mire jó ez. Nekem is van meglehetősen lesújtó véleményem; rólatok. Azt viszont nem értem miért kell minősítgetni aki válaszolt a kérdésre, az ő álláspontja momentán kérdezve lett, a tiéd viszont nem...
2020. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
100%

Írd már le még vagy 100szor hogy lepontoztak mert nem vagy topis :))))) Te kis "nagyon különleges".

Na pont te vagy az élő példa, akit nem azért pontoznak mert nem topis,hanem mert sokkal többet gondol magáról mint kéne. Megsúgom rajtad kívül még millió anyuka nem topis, mégsincs olyan kényszerképzete, hogy őt mindenki utálja mert nem topis. Édes Istenem, mikor valaki ilyen komolyan veszi magát, az valami haláli....

2020. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
22%

Mert ezen élik ki magukat, hogy kipécéznek valakit. Ettől ti nyilván jobban kelletek a férjeteknek.


És még most sem fogják fel, hogy legalább 3 emberrel beszélnek.

2020. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
100%

#37 köszönjük Teréz anyu, köszi hogy köztünk vagy...

Nekem meg az ilyen alakoskodó álszent emberekről van "lesújtó" véleményem.

Kár hogy a te szádat is csak a primitív meg a lelakott meg hasonló szavak hagyják el (óó te szent) mert valaki olyan véleményt mert megfogalmazni, amivel te nem értesz egyet.

2020. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!