Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek miből áll a...

Anyukák, nektek miből áll a hétköznapi kinézetetek és milyen mikor kirittyentitek magatokat? Gondolok itt ruhára, sminkre, parfümre

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 20:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
84%
Hát sminket vagy 20 éve használtam. Leginkább tornacipőt hordok, mert általában fociznom kell vagy futni valaki után és utálom, ha szandálban piszkos lesz a lábam. És pólót vagy blúzt hol nadrággal, hol szoknyával. A bőröm szép, a fogaim tiszták, a hajam erős, derékig ér, heti egyszer mosom, különben nekem gyorsabban zsírosodik és törik, - és szeretem parkettába fonni. A körmeim is erősek, tiszták, azt is heti egyszer levágom magamnak formára. Ja még epilálni szoktam meg szedem a szemöldököm. Parfümöt máson sem szeretem, max. minimálban használok mert olykor kapok ajándékba, de gyanúsan haálomig nem fogy el. Szeretek vicces fülbevalókat hordani és népies beütésű darabokat farmerrel. Azt hiszem stílusra egy konzervatív jókislány hippi vagyok. A gyerekek előtt is ilyen voltam. Néha persze jobban kiöltözöm, mint a játszótérre vagy a boltba :) Merthogy akad ám szexi estélyim meg habos-babos nyári ruhám is, ha el akar a férjem vinni kultúreseményre vagy esküvő, keresztelő, miegymás van, és ha munka miatt muszáj párhavonta tárgyaláson virítanom, kosztümöt erőltetek magamra szép cipővel - de ezekben azért inkább feszengek, mintha mindenki engem nézne :)
2020. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
59%

"de gyanúsan haálomig nem fogy el"


Magamra ismertem, költözéskor elhánytam a tizen- huszonX éves parfümjeimet. 😂 Épp ideje volt.

Egyébként a többi is ismerős.

Szökőévente sminkelek. Utoljára az esküvőmön dobtam fel egy minimált.

Nem gondolom hogy az igényesség része.

Tiszta vagyok, ápolt, a hajam természetes színű, derékig ér (mert most vágattam le). Játszótérre, boltba befonom vagy lófarok. Gyalogló balerina (technikai cipő), vászon- vagy lennadrág, nyári egyberuha, nőies lenge de nem kivágott blúz vagy póló. Egyszerű, letisztult, amiben lehet guggolni, hajlongni, futni a gyerek után.

Otthon szoptatós póló melltartó nélkül, rövid nadrág vagy szoknya. Simán kinyitom így a postásnak is az ajtót, mivel nem látszik, hogy nincs rajtam.

Ha ki kell csípni: nem fordul elő, hogy ne felelne meg egy blúz+szoknya vagy A-vonalú ruha.

Gyerek előtt is ilyen voltam. Egy valami változott. Akkor 99 %-ban ki volt engedve a hajam, most 99 %-ban nem.

2020. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
75%

Itthon nyáron biciklis nadrág + póló, télen mackónadrág / leggings + felső. A hajam itthon kontyban van többnyire, így kényelmesebb. Itthonra nem szoktam sminkelni és parfümöt sem használok, minek?

Ha elmegyek valahova akkor teljes smink tusvonallal, 15 p. A hajamat begöndörítem, derékig ér. A ruháim igényesek és minden illik mindenhez, a hanyag elegancia híve vagyok. Nyáron a ruhákat szeretem magassarkú szandállal, sportcipővel. Télen farmer, magassarkú bokacsizma, szövött kabát.

Alkalomra szintén teljes smink, kicsit szoktam extrázni de alapvetően a visszafogott, klasszikusabb sminkeket kedvelem, göndörített haj, magassarkú cipő, csinos ruha, parfüm. Parfümjeim most van Prada, Kenzo, Armani, YSL, Burberry minden alkalomhoz és időjáráshoz van megfelelő, 1-2-t fújok ha megyek valahova, nem szeretek fuldokolni bennük. Géllakkom van, magamnak csinálom itthon, ezt eseményre általában frissen készítem többnyire franciát vagy babyboomert. 2 éves a kislányom egyébként.

A férjem szokott viccelődni ezzel a mémmel, mert kb ez a két arcom van: [link] 😅

2020. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, persze még jöhet! :) Nem értem, ki pontozgata le válaszokat, itt nincs "jó meg rossz", dehát mindegy is...
2020. aug. 18. 00:41
 15/66 anonim ***** válasza:
68%

Itthon bugyi, melltartó, nem birom a meleget. Ha jön vki felöltözöm. Kint nyári, szellős ruha. Dorco, szandál vagy papucs.

Télen bent legging, rövid ujjú.

Nem sminkelek.

Parfümöt elfelejtem. 😂

Dezodor.

Nyáron fel van kötve a hajam, kint, bent is, nagyon meleg🙄

Télen kibontom.

Az öltözködési stílusom sportosan csinos.

2020. aug. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
24%

Minden nap a szokásos rutinommal kezdek, atctisztitas, smink, hajamat megcsinalom, parfum. Igy indul a napom, MINDIG.

Itthon sem oltozok topisan, ugyanis pont a paromat me szeressem annyira, hogy tetszeni akarjak neki naprol napra jobban? :)

Szexi fehernemu, testhez allo polo, top, leggings, rovidnaci, egyberuha, szoknya-top. Imádom mikor napkozben megkiván, bar ez termeszetesen nem ruhától függ, de hozzzátesz. Smink nellul is szép vagyok, de szeretem feldobni a megjelenésem, ez nem program, helyszín fuggo, ez vagyok en. Ha megyunk valahova akkor kiengedem a hajam es ruhaban vagyok.

A kicsi a készülődés alatt a jarokaban mellettem, vagy mászkál a szobában.

Mindigis szerettem csinos lenni, ezen nem valtoztat a 8 honapos kicsikém, sőt :)

2020. aug. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
70%

Na megjött bombanö vagyok akit folyton megkívánnak kisasszony🤦‍♀️🤦‍♀️

Azt is tedd hozzá, hogy az egod se változott szülés óta, na meg az IQ szinted sem. Sajnos.

2020. aug. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
74%

Amugy ugy lesajnàlom az ilyen szerencsétlen nőket, akiknek ilyen szinten pedálozniuk kell. Másoknak is folyton csak bizonyítani. Gondolom az önbizalmatok valójában nulla, és nem sokba vagytok véve.

Férjem pont tegnap állított haza egy kis csokor virággal, csak úgy mert tudja hogy szeretem, és ő meg imád meglepni.

Topban meg rövidnaciban voltam, smink nélkül....mint mindig.

2020. aug. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
89%
16 ok Krisztike tudjuk...
2020. aug. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
83%
Itthon rövidnaci, póló vagy valami laza nyári ruha , ha rosszabb idő van akkor cicanaci póló . Ha elmegyek valahova , akkor attól függ mennyire rittyentem ki magam, hogy hova megyek . A Tescoba nyilván nem vágom magam full csinibe, a színházba viszont igen.
2020. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!