Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek miből áll a...

Anyukák, nektek miből áll a hétköznapi kinézetetek és milyen mikor kirittyentitek magatokat? Gondolok itt ruhára, sminkre, parfümre

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 20:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
25%

Na erről beszélek, fogalmad sincs hány emberhez szólsz és ki válaszol neked. 1x írtam le :)


Ezekkel az anyukákkal van baj a játszótereken, a bölcsiben, és ezeknek a gyerekei azok, akik rendszerint elkezdenek másokat bántani, mert az anyjuktól nem tanultak semmi tiszteletet azok iránt, akik nem olyanok, mint ők.

2020. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy ki a f*sz kérdezte a véleményeteket erről csajról?



Te kötöttél bele, játszod az álszentet, hogy te véleményt fogalmazol meg, holott nem fértél el egyszerűen egy másik embertől.


Képmutatásra vall, általában a társadalom alsóbb rétegeiből.

2020. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
22%
KIT ÉRDEKEL KI MIT GONDOL MAGÁRÓL? Miért zavar az téged ha valakinek van önbizalma és hangot is ad neki? Neked nincs, hogy ennyire ezen pörögsz? Ha lenne gondolom nem itt szívóznál, hogy letörd egyesek szarvát. Megsúgom, akinek van önbizalma azt nem fogja érdekelni egy önfényező komment vagy egy ilyen megmondó ember mint te. Az oroszlán sem alszik szarul a birkák véleménye miatt...
2020. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
80%

Mint írtam, akik beszólnak erre a csajra azok veletek ellentétben nem csak egy mondatát olvasták már az oldalon. És képzeld leginkább ő az, aki nem tanult jómodort, és előszeretettel bírál másokat nem mi.

De feladom, láthatólag nagyon bele vagytok mászva a valagába, nem érdekel.

Továbbra is fenntartom, hogy ti sem vagytok itt különbek másoknál mert

1. még mindig itt vitáztok pedig az "milyennmár"

2. ti meg minket piszkáltok és személyeskedtek, hogy mi milyen anyák és milyen emberek vagyunk, holott nem is ismertek minket.

Akkor most miről is beszélünk?

Lehet tovább lapozni, nem ilyen "gázos emberekre" pocsékolni az értékes időt, aztán probléma megoldva.

2020. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
64%

És téged "ki a f*asz" kérdezett rólam, hm? Minta anyu.

Még mindig bort iszol, vizet prédikálsz te is meg akárhányan vagytok, mert a stílus ugyan az, sőt rosszabb, pedig ti aztán aaaaanyira különbek vagytok a "játszótéri anyuknál". Frászt vagytok.

2020. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
21%

Honnan a fenéből veszed, hogy nem ismerjük?? És hiába példálózól, más kipécézni valakit és más annak szólni, aki primitív bunkó módon egy egyszerű kérdésnél basztatja a másikat.


És igen itt anyukák vannak, elég szomorú, szerinted kitől tanulják a gyerekek ezt a viselkedést, ami korosztályos probléma???


Pontosan az ilyenektől!


Nagyon jól tudom, hogy ki ez a csaj, rengeteg válaszát olvastam, mivel én meddőség témában itthon vagyok meg en bloc az egészségügyben is, sokat segítek ebben a kategóriában.


Csak tudod én nem bántom csak mert sok válaszát olvastam és mind hasonló tartalmú.

2020. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
15%

ahogy elnezem negy ember van egy ellen


ez azert sokat elmond

2020. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
92%

Na ha annyira ismered, akkor meg merőben érdekes, hogy arra nem szólsz be mikor pl. egy teherbe eséssel küzdő nőnek beszól ilyet, hogy csoda a férjed még rádfanyalodik, mert rágölcsölsz, meg társai....

Mivan ez ilyen kettős mérce, hogy valaki lehet bunkó, más meg nem?

Lehet hogy kéretlenül írtam le róla a véleményem, de én legalább nem rúgok a földön fekvőbe, legyen az olyan aki ki van borulva mert nem jön a baba, vagy olyan aki nem tudja könnyen visszanyerni az alakját, vagy mert szülés utáni depressziója van, és úgy érzi be van zárva. Igen ezekre mind beszólt már a kis "védenced", akkor hol voltál?

Akkora nagy szent vagy, de továbbra is csak az én "igazságérzetem" cseszi a csőröd, más tróger bunkósága nem. És akkor nekem jösz azzal, hogy mit tanultam anyámtól? Hát hidd el, nem is azt, hogy bántsuk azt, akinek épp nagyon xar az élet.

Őszinte vagyok? Igen az, de inkább ez mint egy ilyen kihanem én krisztike, aki kitudja hány emberbe belerúgott már az oldalon. Ez van.

És mielőtt belém állna valaki: egy témában sem voltam érintett, szimplán szúrta a szemem, hogy lehet valaki ekkora seggarc.

2020. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdekel ki van "ellenem", ezt a csajt szétpontozza mindenki örökké. Ha már az a mérvadó, hogy az oldalon ki kit támogat.
2020. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
14%

Ez nem támogatás kérdése.


Ugyanúgy megvédünk másokat is, akiket ok nélkül piszkálnak. Jelenleg az ég világon semmi rosszat nem tett.

Te voltál az, aki bántotta.


Csak tudnám akkor miért ítéled el, ha máskor ő csinálja ezt.

2020. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!