Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jár egy baba az anyukána...

Miért jár egy baba az anyukának sok sírással és aggodalommal teli éjszakával?

Figyelt kérdés
Nincs még gyerekem és nem is gonoszkodásból kérdezem. Mindig látom ismerőseimnél, mikor 1 éves lesz a gyerek, kiírnak neki szülinapi üdvözletet és szinte ez mindig benne van, hogy sok sírás meg aggodalommal teli átvirrasztott éjszaka, de megérti stb... Mindegyik baba egészséges közülük. Akkor?
2020. aug. 18. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert voltak betegek

Az első láz ijesztő


Vagy amikor nem tudja az ember mi baja


Hasa fáj

Fogzik

Vagy csak nyűgös

2020. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Akkor mi? Egy csecsemő sír, az esetek többségében éjszaka 2-3 szoptatás, büfiztetés, sírdogálás... mi a kérdés?
2020. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Hogy mivel jár egy kisbabával az első év?


https://www.youtube.com/watch?v=jF4yS1VaD4k

2020. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Majd megérted amikor szinte egy szemhunyást sem alszol, mert a karodban alszik a lázas kisbabád. Vagy amikor este hirtelen hányni kezd és azt se tudod hova kapj, kit hívj. Az én fiam még csak most lesz 1 éves de borzasztó tud lenni, mikor beteg. Vagy "csak" jön a foga, fáj a hasa és te tehetetlen vagy.
2020. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom én sosem rinyáltam sehol pedig voltak hónapok amikor legalább hatszor kelt fel a gyerek éjszaka. Van egy férjem aki mindenben segített, éjjel is kelt hozzá, nem voltam egyedül a feladattal. Értem, hogy egy babával nehéz de most vagy én vagyok nagyon küldetéstudatos vagy nem tudom de sosem sírtam emiatt. Tudtam, hogy egyszer vége lesz ennek is, muszáj helytállni és kész, ha nyavalygok attól nem lesz könnyebb. Sosem értettem miért menő mártírkodni.

Minden édesanya előtt le a kalappal egyébként mert valóban nem semmi az első év de na, nekem jobb visszagondolni a cukiságaira mint az átvirrasztott éjjelekre.

2020. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Miért ilyen érzelemszegény, alacsony EQ-jú itt néhány anya?

Kihalt belőled minden érzés? Ha te nem éreztél ilyet, akkor mindenki más, aki igen, csak mártír vagy sgghüle lehet?

2020. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Derjaderja ***** válasza:
69%
Én akkor sírtam, ha már nagyon gázul nem hagyott aludni, szerencsére eddig nem kellett érte aggódni, de az is szörnyű lehet.
2020. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Én meg azt nem értem, hogy miért ilyen rossz itt mindenki szövegértésből, szerintem fuss neki még egyszer vagy aludj egyet. 💁‍♀️
2020. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2 egészséges gyerekem van egy 7 éves lány és egy 2 éves fiú. A lánykám borzasztó hasfájós baba volt, nagyon sokat sírt, próbáltuk tornáztatni, kapott gyógyszert, de olyan picin látni szenvedni rossz volt, bizony volt, hogy elkeseredésemben elpityeredtem. Később az oviból hozott haza sokféle vírust, volt hogy végighányta az éjszakát, ő is sírt, meg én is, mert nem tudtam neki segíteni(persze ápoltam, stb), de túl kellett essen rajta. Azért a legszebb emlékek erősebben élnek az édesanyákban,első szó, lépés, stb.. Én is akkor vagyok boldog,ha a gyerekeim is azok.
2020. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
4 vagyok. Nem értem mi ez a lepontozás. Ez nem rinyálás csak tények. Nem azért nem alszom a lázas babám mellett mert ő se alszik hanem mert aggódom és folyton a homlokát tapogatom. Nem azért pityergek hasfájós, fogzós baba mellett mert rinyálni akartam, hanem mert számomra rossz az, hogy látom szenvedni és tehetetlen vagyok. Nem is értem, ezt édesanyák hogy nem érzik át.
2020. aug. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!