Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért zavar az egyeseket ha...

Miért zavar az egyeseket ha valaki közösségi oldalon oszt meg a gyerekkel kapcsolatban valamit?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok aki minden nap teletolja vele az fb-t. Hanem aki mondjuk kitesz egy képet a születésnapján egy idézettel. Vagy havonta 2 havonta egy cuki képet a napi sztoriba. Ezeket csak barátok és családtagok láthatják. Egyesek már egyből köpködnek. Egy olyan idézet láttán, amibe benne van, hogy az anyaság n csak rózsaszín köd, megy a "mártírkodik" meg "panaszkodik"
2020. aug. 19. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Valaki mondta konkrétan, hogy zavarja? Szerintem semmi baj nincs néha 1-1 képpel. Aki meg állandóan teleszórja a gyerekeivel az oldalt, azt simán nem követem.
2020. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre van a követés leállítása gomb... engem pl nem izgat a téma. Ha valaki olyat oszt meg, ami bem tetszik, kikövetem. Az se érdekel, ha valakit zavar, amiket én osztok meg. Lehet kikövetni, vagy törölni is. Nekem pl semmi sem nyilvános, amit megosztok, csak az ismerőseim látják.

Az pl engem személy szerint nem zavar, ha valaki sokat posztol a gyerekéről, én szívesen nézegetem.

De volt olyan ismerősöm, aki akkora állatvédő, hogy napi szinten megosztott 30-40 kutyát, akik vagy gazdát kerestek, rosszabb esetben megkínozták őket, és ezen szörnyűlködött a poszt képekkel... a fene se akar napont 40 megcsonkolt kutyát végignézni. Én pl az adott embert hamar kikövettem

2020. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem zavar, ha valaki néha megoszt egy-egy képet, teljesen rendben van.


Az idézetek sem zavarnak, csak kicsit hülyének nézem, aki megosztja ők...mármint, mi értelme ilyen idézeteket megosztani, hogy az anyaság nem rózsaszín köd, meg hasonló? De tényleg? Mit érez valaki, mikor ezt megosztja, meg akarja mondani a tutit vagy tényleg siránkozik, vagy mi a tököm?

2020. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Divat lett "utálni" az anyákat.

Egyesek szerint mindenki csak a pénz miatt szül és az ő adójukból neveljük a gyerekeket.

2020. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavar, ha képeket osztanak meg néha. De ha idézeteket is, akkor hadd röhögjem már ki. Általában azok nem valami magasröptű gondolatok, hanem ilyen gagyi kínrímek szoktak lenni, vagy motivációs fszságok. Zavarni nem zavar, de vicces.
2020. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Annyira nem izgat. Valamelyik nap a lányom osztálytársának az anyukája felrakott a 8 éves fiáról egy pucér képet,amit fürdés közben készített. Szegénynek látszódott teljesen. Az ilyet nem bírom én sem. Csak nagy fiúról beszélünk már. A többi nem zavar egyébként. Vagy likeolod vagy nem.
2020. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Ki kotott bele es pontosan mibe?
2020. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem belém kötöttek. Itt volt egy kérdés, hogy 1 éves születésnapnál ismerősei kiírják hogy volt sok sírás meg álmatlan éjszaka is. És erre jöttek ilyen válaszok hogy ez rinya meg hiszti, mártírkodás. Aki képet oszt az meg csak like vadász.

De többször is szembesültem már ezzel itt, hogy egyeseket mennyire irritál

2020. aug. 19. 10:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De most nézd, kérdező, tény, hogy aki képet oszt meg, azért teszi, mert büszke és azt akarja, hogy mindenki lássa, milyen szép, kedves gyereke van és lájkokat akar rá kapni.


De mondom, nincs ezzel baj bizonyos mértékig, ilyenek vagyunk mi, emberek.


A gond azzal kezdődik, mikor folyton osztogatják a bölcselkedős anyás szövegeket.

2020. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Sok ember van akit minden zavar, hidd el.

Engem régebben itt egy másik kategóriában azért küldtek el az anyámba mert leírtam, ha nyaralunk NEHANY fotót megosztok arról, amit ott làttunk. Szép tájak stb. Erre jött ilyen putri stilusban nekem, hogy ki a faxt érdekelnek az én tájaim, meg az ilyeneket ő kiköveti.

Sok frusztrált ember van aki nem fogja fel, miről szól eleve egy fb, egy insta, azért mert ő nulla kèppel és megosztással ott lóg napi 24, és szid mindenkit, akkor másnak is így kéne tennie.

Persze én is elitélem az ész nèlküli képfeltöltéseket, barom sallangos idézetek nonstop osztogatását, de egészséges keretek között miért ne lehetne használni ezeket az oldalakat, ha erre valók?

Szóval nyugi, aki eleve hülye vagy irigy az mindenkire ugrik nem csak rád, aki meg normális az kèpes szelektálni, hogy mi maradhat az ő hírfolyamán, meg mi nem.

2020. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!