Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem normális kapcsolat egy...

Nem normális kapcsolat egy felnőttel? Miért nem zavar? Miért akarom titkolni?

Figyelt kérdés

Én hamarosan 17 leszek,ő 34.

A mostohaapám főnöke és tavasszal találkoztam vele először.Utána párszor összefutottunk,néha este/éjszaka is,olyankor meghívott pár italra,beszélgettünk és még a barátnőim szerint is állati jó pasi.

Egyre többször találkoztunk és többet beszélgettünk,most már naponta beszélünk vagy találkozunk.

Olyan kocsija van,ami nekem az álmaim autója,de tudom,hogy olyanom sose lehet,mert borzasztóan drága.De engedi,hogy vezessem!Mármint,még nincs meg a jogsim,szóval csak úgy,hogy ott van mellettem,de akkor is...

Egy héten párszor elmegyünk együtt ebédelni és azt vettem észre,hogy sok mindent csak vele beszélek meg.

Elég nagy a befolyása és beszéltem neki arról,hogy az egyik tanár utál és emiatt minden dogám vagy 1-es vagy 2-es,és ha felelek,akkor is mindenbe beleköt.Mondta,hogy jóban van az igazgatóval,majd beszélget vele erről.Furcsa mód,a következő héten megkaptam az első jó jegyemet abból a tantárgyból és a tanár egyszer sem szólt be vagy küldött ki az osztályból.

És még rengeteg ehhez hasonló dolog van.

Mégsem akarom,hogy itthon ez kiderüljön.Nem tudom,miért,de nem szeretném.Félek,hogy esetleg anya kiborul vagy valami.

De amúgy nem zavar ez az egész,sőt.



Ez ugye nem normális kapcsolat?

Anyukák,ha ezt megtudnátok,akkor mit szólnátok hozzá?Vagy szó nélkül hagynátok?


2013. okt. 27. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Elég gáz egy ilyen pasi. Szted mit akarhat egy 34 éves menő, pénzes pasi egy 17 évestől? Hagyd a francba.
2013. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok nő, de ha a lányomról megtudnám, hogy jogsi nélkül egy idegen pasi autóját vezetgetné éjszakánként, és hogy az iskolában a pasi miatt kap jó jegyet, és hogy a pasi egy csomó mindent fizet neki, akkor igen ki lennék bukva.


A fiatal és szegény lányok fejét nagyon könnyű elcsavarni egy kis pénzzel, ez nem újdonság, és ez önmagában nem is probléma (a férfi szemszögéből). Viszont neked, mint lány, kéne azon elgondolkodnod, hogy mit jelent az ha egy pasi (azaz ő) a pénzével szerez meg egy lányt (téged).

2013. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Gondolom,hogy nem sakkozni szeretne.

Szeretném én hagyni,tényleg,de nem tudom.Imádok vele lenni,mindenben tud segíteni és olyan jól néz ki,hogy egész nap csak bámulnám.Megbízok benne és nem érzem,hogy meg kéne feleljek neki.Eddig mindenkivel szemben ezt éreztem,itthon,a suliba és még a barátnőimmel is.De vele nem.

Nem nyomul és nem is erőltet semmit.Egyszer kicsit sokat ittam és akkor nagyon kiütöttem magam,úgy volt,hogy az egyik legjobb barátnőmnél alszom,de elhagytuk egymást és végül nála aludtam (bonyolult,hogy ő hogy került a képbe) és akkor bármit megtehetett volna,de nem tette.

Nem a pénzével próbál megszerezni.

2013. okt. 27. 20:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted, ha ez a pasi mesél rólad a haverjainak, miket mond? Én mindenképpen arra gondolnék a helyedben,h ezzel nem stimmel valami. Ez nem egy őszinte barátság, nem egy őszinte vonzalom (legalábbis az a pasi szemszögéből). Én nagyon félnék attól,h mikor koppanok. Szerinted (amennyiben tényleg miatta kaptál jobb jegyet) ebből bajd nem lehet? A tanárok is kibeszélik ám egymás közt a diákokat. Arról nem is beszélve, mi van ha már nem fog az érdkedben szólni ez a superman?!
2013. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mindent megenged hiszen szexelni akar egy 17 éves kis butalibával.
2013. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Te is érzed hogy ez nem normális kapcsolat.Ő 34 éves, jól menő üzletember.Tudja mivel kell elcsavarni a naív lányok fejét.Pont az a lényeg, hogy tudja mit kell tennie azért, hogy magába bolondítson.Nem egy 18-éves aki azonnal szexelni akar.Ő azt akarja elérni, hogy úgy nézzen ki a dolog, hogy te jobban akarod.Látod mennyire egyszerűen működik a dolog?Ja és apukád főnöke.És ha tőled nem kapja meg amit akar?Apukád munkájára is befolyással lehet.Szóval szállj ki mielőbb ebből a kapcsolatból.
2013. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Jól érzed vele magad ? Ha igen akkor nem parázz rá a dologra élvezd ki ,ezt a szex témát nem értem miért kell túl bonyolítani, ha szeretnél feküdj le vele ha nem nem ennyi.Otthon meg nem biztos ,hogy jó ötlet elmondani mert valószínűleg eltiltanának tőle.Csináld azt amit jónak érzel
2013. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan, a Szürke 50 árnyalatából kicsit sok volt, nem? menj aludni
2013. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ha benned is felmerül, hogy a kapcsolatotok nem normális és titkolni akarod, akkor szerinted ennek van értelme? Megsúgom, természetesen nincs, de már szerelmes vagy, szóval úgyse fogadod meg a tanácsokat és végül bele fogsz menni ebbe a kis viszonyba.

Rosszul fogsz járni. Sajnos nagyon jól előadja magát, így előbb-utóbb megkap téged, de nem akar majd tőled semmi komolyat, csak egy ideig d*gni. Talán egy ideig még kitart melletted, de mivel érdekes már nem leszel számára tart majd más nőcit vagy tovább áll.

Kell ez neked?

Ha én lennék az anyukád egyáltalán nem örülnék ennek, de ugyan akkor nem tiltanálak el tőle. Egyébként sem tehetném, másrészt hagynám, hogy inkább magadtól jöjj rá, hogy neked ebből a kapcsolatból több rossz mint jó származik.

2013. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már, szerintem mit akarhat pénzes harmincas pasi egy tizenéves fiatal lánytól...?
2013. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!