Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis mikor érdemes egy nőnek...

Mégis mikor érdemes egy nőnek belevágnia a gyerekvállalásba?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 16:08
A kérdező szavazást indított:
18-20
20-25
25-30
30-35
35-40
40-45
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Soha
2020. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Amikor megtalálta a társát, akivel szeretetben és biztonságban fel tudnak nevelni annyi gyermeket, amennyit szeretnének.
2020. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem akkor amikor már meg van a családi ház (hitelre akár), vagy elég nagy méretű lakás (nem alberlet), ami 2 gyerekre is elég, és nincs olyan mértékű hitel, vagy bármi mas anyagi nehézség, munkanélküliség, ami miatt 2 ember is csak épp épp kihúzza hó végéig.

Én ezt 25-30 éves kor körül erzem elérhetőnek, de vannak ismerőseim akik 22-24 között ezt a szintet már elérték.

2020. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Soha,de ha muszáj választani,akkor 30 körül szerintem.
2020. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem a nőnek kell belevágni, hanem a párnak... Nekünk csak 35 felett sikerült elérni ezt a "szintet", amit 3. ír, mert volt előtte válás meg mindenféle élethelyzetek, és most is csak 2 szobás a lakás, de hát ez van. Lehet tervezni, aztán van, hogy az élet felülírja. Amúgy ha sz-r a párkapcsolat, akkor hiába pont jó életkorú a nő, nem szabad belevágni.
2020. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez sokkal inkább körülmény, mint életkor függő. Ha valaki tud dolgozni korán, van egy biztos kapcsolat esetleg támogató segítség valamelyik család részéről, akkor szerintem simán lehet 25 előtt.

Ha egyetem miatt nem tud dolgozni, vagy nem talált olyan társat, akivel vállalnának babát akkor tolódhat akár 35 fölé is.

Nincsenek konkrét számok, egyéni preferenciák vannak és élethelyzetek

2020. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Érdemesnek nem érdemes, csak ha tényleg akarja. Amikor az alábbi feltételek teljesülnek, akkor:

-Anyagi biztonság, biztos lakhatás, normális, igényes körülmények

-Stabil párkapcsolat, ahol mindkét(!) fél akarja a gyereket

-Megfelelő mentális állapot, felkészültség

2020. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biológiailag 20-25 között, egyéb szempontok szerint pedig egyedi.
2020. aug. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem soha. De legalábbis biztosan nem a 20-as eveiben, hacsak nem akar egy ferjetol fuggove valt valaki lenni.
2020. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!