Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló nőként, hogyan...

Egyedülálló nőként, hogyan vállalnátok gyereket? Örökbefogadással vagy hát ez csúnya lesz "csináltatni"? Egzisztencia meg van.

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 19:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, tévedtem azzal kapcsolatban, hogy csak nyílt örökbeadásnál van előnyben egy pár. A rendszer minden esetben a párokat helyezi előre az egyedülállókkal szemben.

2020. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

csináltatás? hogy megtörténik a dolog és mehet a pasi?

pl én nem hagynám el csak úgy a gyerekem.

vagy tegyük fel van olyan aki jönne meg menne miért ne kérnél pénzt tőle utána. 18 évig bármikor be nyújthatod a követelésed a pasinál.


vagy lehet a mesterséges megtermékenyítésre gondoltál,az talán jó megoldás elvileg névtelen (spermadonoroktól van a cucc). Hátránya hogy szerintem igen drága. Ahogy említették ott van az örökbe fogadás is.


Na és az is lehet hogy párra találsz ha szeretnél az is teljesen más helyzet.

25f vagyok szóval lehet hülye válaszokat írtam bocsi.

2021. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mi lett azota kérdező? nyilt és zárt örökbefogadás, spermadonor,béranya, keresel 1 pasit aki gyereket csinál neked és elhagy
2021. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Utolsó opció lesz. A lakásvásárlás folyamatban. A pasi is meg van
2021. aug. 13. 16:27
 25/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok. sok sikert, hajrá.
2021. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. aug. 13. 17:38
 27/28 anonim ***** válasza:
Egyedülállo nő vagy, attol nem kell lemondanad semmiről. élvezd az élete,kivánom sikerüljön
2021. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Inkább örökbe fogadnék, a kisiskolás korúakkal eleve jobban tudok mit kezdeni, mint a picikkel, és nem esnék ki több évre a munkából sem, és talán így még segítenék is valakin, akinek rosszul indult az élete.
2021. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!