Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megéri előfizetni a skillo...

Megéri előfizetni a skillo (gyereketető) dolgaira? Azért elég húzós árú néhány dolog rajta..

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 20:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
Húzós valóban, egy évet gondolkodtam is rajta, hogy megrendeljem e az egyik tanfolyamot, aztán meg már tűkön ülve vártam, mikor indul újra. Viszont, a saját gyerekünkbe befektetett pénz megtérül, ha ezzel segítek neki, hogy könnyebben vegyen akadályokat, gördülékenyebben menjen az iskola, és játékosan nevelve csomó sikerélményt okozzak neki, akkor egy percig sem érzem soknak.
2020. okt. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ági7667 válasza:
Én imádom a skillós játékokat, több tanfolyamot is vettem már. Mindegyik nagyon színvonalas, nekünk sokat segített!
2021. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!