Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges pánikbetegséggel/de...

Lehetséges pánikbetegséggel/depresszióval kihordani egy kisbabát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos generalizált szorongással, depresszióval és pánikbetegséggel lettem diagnosztizálva évekkel ezelőtt. Nagyon sok nehéz traumatikus dolog ért eddigi életem során,ami miatt kénytelen voltam szakemberhez fordulni.

Azóta teljes életet tudok élni gyógyszerekkel. Dolgozom folyamatosan, most készülünk a vőlegényemmel az esküvőnkre, tehát teljesen normális életet élünk.

Családot is nagyon szeretnénk majd.

Az eddigi gyógyszerelhagyásaim sajnos kudarcba fulladtak. Amikor elhagyom, rögtön visszajönnek a tüneteim. A doktornő akihez járok megnyugtatott, hogy bizonyos készítményekkel kockázat nélkül vállalhatunk kisbabát. Nőgyógyászt nem kérdeztem még erről, de majd most ha legközelebb megyek hozzá megkérdezem őt is.

Borzasztó dolog egyébként ezzel a tudattal együttélni, hogy gyengébb vagyok ebből a szempontból,mint az átlag. Rengeteg módszert kipróbáltam már, pszichológushoz is jártam, nem is egyhez, de nem vezetett eredményre.

Kérni szeretném, hogy azok válaszoljanak akik érintettek a témában, vagy esetleg ismernek valakit akinek hasonló gondja van.

Kb 1 év múlva szeretném ha a kisbabám itt lenne a pocakomban.

Kit érdemes még felkeresni ebben a témában?


Nagyon köszönök minden választ és esetleges tanácsot!


2020. szept. 23. 19:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, nagyon félek emiatt. Pl. mit csinálok, ha a baba mellett kapok pánikrohamot? Sírok én is magatehetetlenül, mint egy csecsemő? Vagy egyáltalán a terhességet hogy csinálnám végig, ha minden egyes apró dolgon rengeteget stresszelek...
2020. okt. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!