Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal nők! Nem érzitek azt,...

Fiatal nők! Nem érzitek azt, hogy mennyi mindenből kimaradtok, amikor a gyerekeitekkel otthon töltitek az egész napot?

Figyelt kérdés

Nincs szabadság érzésetek, mert egésznap a gyerek tölti be a napjaitokat.



37N



2020. szept. 27. 16:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
33%

Le leszek pontozva, de nem érdekel.

Igen, nagyon sok mindenről le vagyok maradva, mióta gyerekem született. Még fodrászhoz se mehetek úgy el, mint régen, hogy felhívtam a fodrászt, bejelentkeztem, és elmentem. Ez nagyon nagy szervezést igényel, hogy én eljussak valahova is pici gyerek mellől. Boltba járás katasztrófa, barátnőimet már nem is tudom mikor láttam utoljára úgy, hogy nincs ott a gyerekem. Mert úgy, hogy folyamatosan a gyerekre kell figyeljek, és folyamatosan pont akkor ordít a gyerek, amíg én picit is jól akarom érezni magam, úgy nem lehet beszélgetni.

2020. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
28%
#20 vagy csak minden más gyerekkel is összeegyeztethető, így azokról a barátokról/programokról nem kell lemondani.
2020. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
#22 a 20. választ én írtam, nem te.
2020. okt. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
62%
40 évesen már nem vagyok fiatal és szerintem sokkal több értelme van a gyerekeimmel foglalkozni, mint bármi mással. Persze a kisbabás kor nehéz, hogy fizikailag is tapad rád valaki, de ez csak egy korszak, viszont fontos korszak és hamar elrepül. Le lehet és kell passzolni néha a gyerekeket, panaszkodni is néha jól esik :) de azért ők a legfontosabbak.
2020. okt. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát... introvertáltként nekem gyerek nélkül sem volt életem. Izgalmas meg pláne.
2021. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!