Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora költséggel jár egy...

Mekkora költséggel jár egy gyerek felnevelése,lehetö legolcsóbbra törekedve?

Figyelt kérdés
Tehát mennyi minusz egy gyerek vállalása és felnevelése 0-18 ig,olcsón.

2020. okt. 7. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:
Az olcsó alatt azt értem hogy megkapja 18 éves koráig ami egészséges élethez kell de semmi extrát. 18 után semmit se fizetve
2020. okt. 7. 11:49
 12/73 anonim ***** válasza:
97%
Aranyhalad SE legyen.
2020. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
70%

Sztem pedig ebben a csokos, babavaros időszakban ez egy teljesen valid kérdés. Ha többen tudnák, hogy ténylegesen "mennyibe kerul" egy gyerek, sztem 20x átgondolnák, hogy tényleg kell-e mondjuk 3, vagy elég lesz 1-2.


Nyilván nem ez az elsődleges, mert ez egy érzelmi kérdés, és egyébként tényleg megér minden pénzt, csak sok embert elvakítanak a vélt előnyök és tulvallaljak magukat.. kb a 3. gyereket már szinte sehol nem szabadna bevállalni, csak ahol stabil 7 számjegyű havi bevétel van, mert nyilván különbséget nem kellene tenni a gyerekek között, viszont mindegyikuknek a legjobbat kellene nyújtani.

2020. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
93%

Egy tábla csoki, egy doboz üdítő nem szükséges az egészséges élethez, de mentálisan még ez is okozhat sebeket - körülötte minden gyerek kap, de ő soha.


Ez még csak egy apró nélkülözés, de így a gyerek nem lesz kiegyensúlyozott felnőtt.

2020. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
97%

18 éves kora után már nem gyerek? Iskolába jár, jó esetben. Neked semmi eszed nincsen..

Veled is így toltak ki a szüleid, vagy mi bajod van?


Ne legyen gyereked!!!

2020. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim válasza:
87%

Vegyél egy teknős.

Egy gyerek csak szivna melletted. Ilyen kérdést.....

2020. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
20%
Akik puffognak, hogy ne legyen hozzávetőleges költségvetés, nem vetnek számot azzal, hogy a gyermekvállalás egyes társadalmi rétegeknél automatikus elszegényedést von maga után.
2020. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
24%

Miért kell leoltani?

Azt sem tudjátok ki a kérdező, és miért kérdezi?


Lehet, hogy ő a fiatal, akinek az anyjaek ilyenekkel vagdaloznak.


Visz5nagyon hasonló a stílusa mint a 94 éves nagymamas kérdezőnek.

2020. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 A kérdező kommentje:
Mindig vezetek minden kiadást, egyenlöre nem tervezek gyereket de jó lenne tudni mennyi az annyi mégis. Én olyan 20 milliot számoltam jelenleg
2020. okt. 7. 11:58
 20/73 anonim ***** válasza:
97%
Hű, és beleszámoljam arányosan a mosogatószert, esetleg figyelembe vegyem, hogy a húslveseből a répát nem eszi meg?
2020. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!