Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora költséggel jár egy...

Mekkora költséggel jár egy gyerek felnevelése,lehetö legolcsóbbra törekedve?

Figyelt kérdés
Tehát mennyi minusz egy gyerek vállalása és felnevelése 0-18 ig,olcsón.

2020. okt. 7. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:

Tehát sok szülő tudatosság nélkül vállal gyereket?

Mert elhiszem hogy egy Mészáros kategóriának nem kell számolni, de átlag középosztálybelit is teljesen tönkretehet egy gyerek vállalása

2020. okt. 7. 14:42
 62/73 anonim ***** válasza:
91%

Még mindig 57-es és 58-as vagyok!

Én most gyermekvállalás előtt állok. Soha nem jutott eszembe, hogy 18 éves koráig mennyit fogok elkölteni rá. Valószínűleg, hogy amíg képes vagyok arra, hogy dolgozzak, addig mindent megadok neki, amit csak tudok.

Kedves kérdező, a mindenbe nem csak az tartozik bele, hogy éppen annyi ételt kap, hogy ne haljon éhen. ( ugye úgy fogalmaztál, hogy a lehető legolcsóbban, hogy lehetne kijönni egy gyerekprojektből )

Ne haragudj de szerintem egy ilyen témában nem lehet nem szőrszálhasogatónak lenni...

Ha egy zsugori ember vagy, könyörgöm ne vállalj gyereket.

Az, hogy te mentálisan sérült ember vagy, az nem jogosít fel arra, hogy egy tőled függő személyt is azzá tegyél.

Kérlek, ne vállalj gyereket!

2020. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
91%

Csak az szerencse, hogy aki így gondolkodik, annak már nő se fog összejönni.

Magam elé képzelem, ahogy számolgatja, hogy megéri-e neki randizni Lujzikával. Aztán elakad a számolásban, mert nem tudja a szexet forintosítani (bár ha prostituált árjegyzékével veti össze, akkor igen). Aztán újra elakad, mert a női hisztit sem tudja forintosítani. Azt érzi, hogy rossz, tehát valahogy a kiadásokhoz hasonló, de nem tudja forintosítani.

Így aztán inkább lemondja a randit Lujzikával, és megy a prostihoz.

2020. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
84%

61: nagyon fordítva vagy bedrótozva, ha azt godnolod, hogy a tudatosság (a gyerekvállalásban) azt jelenti, hogy fillérre ki kell számolni, mennyibe lesz a gyerek... Mint egy fél disznó....?


Wazzeg... :-DDDDD

2020. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
89%

62: maximálisan egyetértek veled!


szerintem is van valami agybéli defektusa.

2020. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az szerencse, hogy aki így gondolkodik, annak már nő se fog összejönni."



Nekem is eszembe jutott ez! :-D

2020. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
100%
Meg is kérdeztem úgy a 40-50-es hsz. táján, hogy a szexet vajon hogyan forintosítja, amikor a kapcsolat előtt egy cost-benefit analysist csinál.... :-DDDDD
2020. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 A kérdező kommentje:

Igen van problémám a lányokkal hogy kevés pénzt költök.

Elsősorban az aranyásokkal akik elvárnák hogy tartsak fennt autót amikor nincs szükségem rá belvárosban

2020. okt. 7. 15:47
 69/73 anonim ***** válasza:
86%
Na, csak kibújt a szög a zsákból, hogy megint egy ilyen szűklátokörű gyerekellenes teszi fel valójában a kérdést. Őszintén, te ezt élvezed? Mit foglalkozol te ezzel, ha nem akarsz gyereket? Költsd akkor a kutyadra, a macskadra, a hörcsögödre, tökmindegy, de miért jó eszt osztani meg provokálni?
2020. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerekellenes
2020. okt. 7. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!