Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felháborító?

Szerintetek nem felháborító?

Figyelt kérdés

Van egy fb csoport. Nem akarok reklámot csinálni nekik, azért nem írom melyik. Szóval ez a csoport azon alapszik, hogy anyukákat gúnyolnak, viguráznak ki. És nem csak azokba állnak bele akik nyilvános fiókra tesznek képeket, ciki történeteket. Teljesen normális hétköznapi dolgokat viccelnek ki. Pl hogy anyuka beszélget a babájával. Alpári stílusban. Meg zárt csoportokból viszik kifelé a képeket, posztokat.

Talán 2 napig voltam ott, de valami undorító.


2020. okt. 12. 14:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%

6os vagyok. Az hogy azon röhögnek amit valaki kérdez kép nélkül max dedos de nem felháborító.

De az online tér tele van ilyenekkel.

2020. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Derjaderja ***** válasza:
53%

8, a GyÖ-t még én is kedvelem és olvasom kisgyerekesként. Szerintem nem kell ezt túltolni, akinek nem tetszik, ne nézze. Csomó jó tartalom is van.

A Kérdezőnél az a kérdés, sérti-e az oldal konkrét személyek személyiségi jogait.

2020. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Derjaderja

Mi az hogy nem kell túltolni?

Arról szól az egész oldal,hogy ki mennyire utálja a gyerekeket.



Nem azzal van a baj,hogy nem akarnak gyereket,nem.mindenkinek való gyereknevelés. De azért álljon már meg a menet!

Szín tiszta gyűlölködés.

Miért jó ez? Föleg kisgyerekesként? Ja és ezt úgy mondom,hogy csak tervezem a gyermekvállalást

2020. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

Ui.:

Ezzel nem sértegetni akarlak kedves Derjaderja!


(13-as vagyok.(

2020. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Derjaderja ***** válasza:
86%

Mas oldalakon is kommentelnek idiótak. A GyÖ-n van azért sok társadalmi probléma, szempont, amivel máshol nehezen találkozni.

Kommenteket nem érdemes olvasni.

2020. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Derjaderja ***** válasza:
62%

Meg azert lássuk be, se a gyerekeket se az anyukakat nem túl nehéz nem szeretni.

Sajat nyilvan kivetel.

2020. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%

Derjaderja


Én inkább a poszrokra gondolok,nem a kommentekre.

Persze,azok is katasztrófák,de na...

2020. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Derjaderja ***** válasza:
28%
Hát tudod a feketehumor olyan mint a láb...
2020. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
En nem tudom. Anyaként benéztem ebbe a Gyö-be és nem láttam úgy elsőre semmi extrat se a posztok van, se a kommentekben. 🤷🏼‍♀️ De mondjuk tény, hogy nem kerültem nagyon bele, csak párat szúrópróbaszerűen megnéztem.
2020. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nálam már ott is néha rezeg a léc. De ez a csoport sokkal gusztustalanabb
2020. okt. 12. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!