Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha fontos nőként a karrier de...

Ha fontos nőként a karrier de még is vállaltál gyereket ?

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom hogy a nő feladja a gyerekek miatt a karriert és a pénzt hiszen nem lehet a kettőt ez egyértelmű de az lenne a kérdésem hogy miért nem az apa adja fel a karriert? Miért van az hogy még ezt is adja fel a nő? Ti gondolkoztatok azon hogy az apa adja fel inkább a karrierjét? Ha igen de te adtad fel végül miert?

Semmi rossz indulat!! Csak érdekel a tapasztalatotok .. Karrierista Apák véleménye is érdekel !



2020. okt. 16. 10:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%
A férjem szívesen maradna GYED-en a gyerekkel, de sajnos nálunk tényleg az van, mint amit a #10 írt, hogy ő bizony az én (teljes munkaidős) fizetésemnek négyszeresét hozza haza, így nagyonnagyon nem érné meg nekünk, ha ő maradna a lányunkkal. Nekem meg ugyan fontos a karrierem, de szerencsére még relatíve fiatal vagyok és még a karrierépítés elején járok, szóval nem olyan hatalmas törés egyelőre a gyerekvállalás nekem. Arra számítok, hogy azért később már, mikor valamivel nagyobb lesz a lányom is és a tervezett tesók is, akkor egyre könnyebb lesz mellettük a karrierépítés is, egy iskolással mégis csak más minőségben/mennyiségben kell foglalkozni, mint egy bölcsissel.
2020. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!