Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan nő, akinek nincs és...

Van olyan nő, akinek nincs és nem is akar gyereket?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiatalabbak (20-tól 40-ig) válaszát várom.

2020. aug. 16. 13:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Nézz be a gyermekmentes övezet facebook oldalára. Rengeteg, a kritériumaidnak megfelelő nőt találsz.
2020. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Metionin ***** válasza:
86%
Van egy csomó. Szerencsére ma már nem kötelező szülni.
2020. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi, ez nem válasz, de nekem annyi kérdésem lenne, hogy ez mennyire elítélendő? Mert én nem szeretnék szülni, mert kicsi korom óta fóbiám van tőle, és többször álmodtam, hogy belehalnék. Viszont szeretnék gyereket nevelni, szóval szívesen örökbe fogadnék, de nehéz olyan párt találni aki ebbe benne lenne, hogy nem saját gyereket nevelünk.
2020. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Én nem tartom elítélendőnek, csak kíváncsi vagyok. Nem biztos, hogy akarok gyereket, ezért tettem fel a kérdést, tájékozódás céljából.
2020. aug. 16. 14:38
 5/32 anonim ***** válasza:
70%
Én nem szeretnék egyáltalán. Mióta beszélni tudok, ezt mondom és ez napról-napra egyre csak erősebb. Idegesítenek, nem tudok velük mit kezdeni, zavar a hisztijük, a sírásuk, nincs kedvem évekig éjszakázni, egy raklap pénzt kidobni, mikor azt magunkra is költhetnénk a férjemmel stb. Nagyon röviden ennyi.
2020. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
46%
4es! A természetes szüléstől vannak félelmeid vagy a császármetszéstől is?
2020. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Van remény...


:)

2020. aug. 16. 14:48
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Semmi elítélendő nincs abban, ha valaki nem akar gyereket. Mondom ezt úgy, hogy nekem van kettő. A lényeg, hogy nem érdekeljen mások sipákolás, hogy milyen dolog nem szülni. Ha nem akarsz, tarts ki a döntésed mellett, mert nyomásra gyereket vállalni, mindenkinek csak szenvedés lesz. Valamint egy párkapcsolat esetén már jó előre tisztázzátok le. Ne évek múlva jöjjön elő a probléma. Mert akkor vagy engedsz, ha ő szeretne, kockáztatva azt, hogy nem biztos, boldogan neveled majd, vagy elválnak útjaitok, ami egy amúgy működő kapcsolat esetén igen nehéz is lehet.
2020. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
38%

Nem érdekel. Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja.

Azt viszont ki nem állhatom ha vkitől ezt kell hallgatnom.

Pl tesóm 3 éven át minden egyes nap: nem akarok gyereket, hülye lennék ha szülnék.

1 éve csendben van, azóta próbálkozik.

2020. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
40 éves vagyok, a gyerekkori barátnőim fele nem szült.
2020. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!