Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 vagy több gyerkőc mellett...

2 vagy több gyerkőc mellett hogy van időtök egymásra a pároddal?

Figyelt kérdés
(Van egy gyerekünk, de a férjem egyértelműen kérte, hogy ne legyen több, mert akkor nem lesz más, csak a kicsik. Imádja a fiunkat, de szeretne velem is lenni meg mással is foglalkozni, ha több baba lesz, szerinte csak körülöttük forog majd a világunk.)
2020. okt. 19. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Néhány havonta elmegyünk reggel és este jövünk haza, addig a mamával vannak.

Igazán nem tudom mire gondoltok, milyen időre, beszélni a gyerekek mellett is tudunk, szexelni amikor alszanak

2020. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanezt tudom írni mint az első. Időnként a nagyszülők besegítenek, akkor lelépünk kettesben. Szexet, beszélgetést, filmezést este oldjuk meg, mikor ők már alszanak.
2020. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Dettó, mint első. Beszélgetni szoktunk akkor is, ha ott vannak, szinte bármiről. Szexelni meg, amikor már/még alszanak a szobájukban.

Nagyszülőkre is bíztuk, nagyobbként meg már járnak barátokhoz (mi is vállaltunk néha többet), táborba, különórákra... Olyan 11-12 évesen meg már egyedül közlekednek.

Egyébként napközben a mieink sokkal jobban elvannak ketten, mint amikor egyedül vannak (ovis és felsős fiúk). Bosszankodom is, amikor csak az egyiket viszik el :D akkor már inkább maradjon mindkettő, nekem úgy könnyebb velük. De ez biztos testvérek habitusától is függ, a mieink jól szórakoznak akkor is, ha épp ölik egymást :))

2020. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Így van ahogy #3 írja. Két vagy több gyerek együtt jobban elvan nálunk is mint egyedül. Pénzügyileg kerül "csak" többe. Időben, energiában minimálisan több, hogy egy gyerekkel többet öltöztetek, fürdetek stb. De ez az idő 'veszteség' megtérül azon, hogy máskor meg elvannak egymással. Nálunk viszonylag kicsi a korkulonbseg, eléggé összenőttek.


Szóval ha nem anyagi okokra hivatkozik akkor nincs igaza én úgy látom.


Beszélgetni ugyanúgy tudunk, kirándulni meg több helyre megyünk így, mint gyerekek előtt. Ok, nekünk picik még, egyelőre nem is vágyunk rá, hogy nélkülük legyünk. (Szex a kivétel, de az ugye alvásidőben délután vagy este megoldhato)

2020. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Én belebuktam a házasságomba egy két évessel, miközben a másodikat vártam. A férjem becsajozott és szülésre már a lány élt a lakásunkban helyettünk.


Akkor sokat gondolkoztam azon hogy mit rontottam ÉN el, vajon az volt-e az oka hogy én sokat voltam a nagyobbal és a terhességgel foglalkoztam, elhanyagoltam a házasságomat?


Így utólag arra jutottam hogy van az a férj aki versenyez a gyerekkel a figyelemért és ha nem kapja meg keres mást, és van aki megérti hogy vannak egy házasságban periódusok amikor a hangsúly inkább a kicsiken van és kivár, segít.


A következő párom ez a második típus, de ezzel párhuzamosan sokat dolgozunk azon hogy megmaradjunk nőnek és férfinak közben. Pár havonta randi, amikor apás hétvége van akkor mindig csak egymással foglalkozunk, ha távolodunk akkor átbeszéljük stb. Plusz jönnek velünk a gyerekek mindenhová és élvezzük a családi időt, neki nem teher. (Első férjem cseppet sem élvezte a gyerekkel töltött időt, szerintem visszasírta a csak kettesben átélt éveket).

2020. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Azt azért vegyétek figyelembe, h hosszabb távon szerintem többet kell foglalkozni egy gyerekkel, mintha van tesója és eljátszanak. Ha van tesója, akkor nem apát meg anyát "nyúzza" állandóan. Persze van olyan is, h nem jó testvérek.... Hát az szívás.
2020. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
5 os hat a te elso ferjed egy igazi kocsog. Hogy elted tul egy gyerekkel plusz a masikkal a pocakban?
2020. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 hittem benne hogy ez egy atmeneti allapot es minden jora fordul idovel. Szules elott 2 honappal egy kisgyerekkel nem volt ott az ideje hogy leengedjek, megszultem egyedul es aztan arra kellett koncentralni hogy tejem legyen, tehat erzelmileg nem lehetett megroggyanni. Beadtam a valokeresetet es tettem a dolgom. Masfel evvel kesobb megismertem a kesobbi ferjemet es annyira mas volt, annyira nekem valo, hogy ertelmet nyert minden. Na akkor bogtem egy hetig zsinorban ok nelkul, szerintem akkor jott belul egy erzes hogy most mar minden rendben lesz. Ennek mar 6eve.
2020. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!