Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik néha a...

Másnak is hiányzik néha a gyerekmentes élete?

Figyelt kérdés
Úgy szégyenlem magam, pedig annyira vágytam rá és most mégis azt érzem, hogy jó lett volna még várni pár évet. 3 éves és nem tudja 5 percig lekötni magát, folyton engem nyúz, egész nap szórakoztatni kell, nincs egy perc nyugtom tőle. Mostanában már délután is alig alszik és olyankor hulla vagyok estére ha nincs meg az a délutáni 1-2 óra csend. Folyamatosan beszél, kérdezget. Tudom én akartam, de már úgy érzem nem bírom, utálok itthon lenni, utálom a házimunkát, hiányzik a társaság. Már ovis de többször volt itthon mint oviba a betegségek miatt. Nincs segítségem mert apuka sokat dolgozik, nagyszülők is még dolgoznak, havi 1 hétvégén szokott mamánál lenni, folyton fáradt és ideges vagyok.

#Gyereknevelés, gyerekvállalás,
2020. okt. 25. 19:51
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen.... Nem vagy egyedül, és szerintem ez természetes érzés.
2020. okt. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is van nèha ilyen itt van egy 2,5 èves ovisom ö is többet van itthon mint oviba szeptember óta plusz mèg itt egy 8 hònapos tesó elöjött a fèltèkenysèg úgyhogy cukor az èlet :);)
2020. okt. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
62%
En is igy ereztem az elso gyereknel. Baromira vágytok vissza,majd megtudjatok milyen 8-9 ora munka utan hazaesni es megcsinalni ugynazt a hazimunkat+gyerek,amire eddig ott volt az egesz nap. Keszuljetek,h mindenki csak meg faradtabb lesz.:( Sokan este 9-10 utan kezdik a hazimunkat mikor a gyerek elaludf. Az se lesz egy leanyalom. En maradok ameddig a penztarca engedi most a masodikkal,mert nagyon megbantam,hogy az elsot bolcsibe adtam.
2020. okt. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak néha. Az animátorkodás NAGYON nem nekem való, teljesen tönkretett, leépített, kiszipolyozott. A gyerekem viszont autizmusban érintett, képtelen és nem is hajlandó normális játéktevékenységgel elfoglalni magát egyedül. Ha nincs foglalkoztatva, eszement baromságot vagy kárt csinál, illetve ordít, toporzékol, őrjöng. És nem adja fel. Ha egész nap nem animátorkodom, akkor egész nap ezt csinálja. Abban a kb. 2 percben, míg a por állagú C vitaminját rendesen elkeverem a gyümölcslében, is "uncsikázás" van, és akkor lásd fenn. Halálosan elegem van!!! 😣 És nem tudtam visszatérni mellőle dolgozni. Párom sincs, egy jót szexelni sem tudok már rég. Mától őszi szünet az oviban, ergo az a 3-4 óra nyugtom sem lesz, mindjárt ébred (mert aludni is cs.szik normálisan), és indul a fent említett kör...
2020. okt. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
54%
Jajj utolso,nagyon sajnalom. Iszonyu nehez lehet. Anyukad vagy bebiszitter nem segithet? Vagy apukaja?
2020. okt. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
73%
13! Ha van a gyereknek apukája is akkor azért osztozni illene már az otthoni dolgokon pont azért mert anyuka is dolgozik már. Ugy azért könnyebb....
2020. okt. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
91%

Na, én vagyok a fośós anyuka...

Közben megjött Róka Rudi, a gyerek ült a wc-n és közben vödörbe hányt.

Most 3 óra elteltével szerencsére minden abbamaradt, benne maradt az izotóniás ital is. A wc-t, vödröt, zuhanyzót fertőtlenítve, kiglancolva. :)

(Mennyi empatikus anya van itt, jól le lettem pontozva)

Jó éjt!

2020. okt. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Nem akarunk testvért, azaz igazság, hogy nincs kedvem megint előlről kezdeni az egészet, néha ehhez az egyhez sincs türelmem, férjem se akar. Tudom, hogy neki jó lenne ha lenne testvére, de én kilennék idegileg, már így is kivagyok. Bár még meggondolhatom magam, de akkor már lenne vagy 6-7 év köztük. Nagyon eleven, többemberes gyerek most is, még itt lenne egy újszülött is én nem bírnám ismerem magam.
2020. okt. 26. 08:08
 19/40 anonim ***** válasza:
45%
13_as vagyok. En is igy ereztem kerdezo,6 ev kulonbseggel lett baba es imadjuk! A legjobb dontes volt es sokkal konnyebben veszem,most elvezem vele nagyon a babazas reszet. Az elsonek meg agyon stresszeltem magam. Csak lazan. Ha nem birod tegyel el minden veszelyest es tojd le. En benyomok egy zenet ilyenkor es discozunk. Vagy en felteszem a fulest aztan hisztizzen a nagy ha akar. Erdekes,akkor rogton abbamarad. A kicsinek meg annyi ke h tele legyen a.pocak meg kipihent legyen. Ha semmi se jo,kocsiba vagom es seta. En mar nem idegeskedek ilyen miatt. Nem eri meg.
2020. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
87%
Ne szórakoztasd egész nap, legyen kijelölve mikor lesz játék addig meg foglalja el magát . Először csak 5-10 percig fog neki menni de aztán megtanulják lekötni magukat. Nem kell bazári majmot csinálni magadból, mert a fejedre nő és így jársz .. de nem bántásból mondom, én is elkövettem ezt a hibát viszont lehet rajta változtatni
2020. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!