Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha egy...

Szerintetek az gáz ha egy kapcsolatban, a férfi hamarabb szeretne gyereket mint a nő?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Nem, csak tudjanak kompromisszumot kötni ez ügyben. Nekem párom előbb szeretne, én dolgoznék, megállapodtunk abban, hogy 2024 elejére szeretnék. Akkor eleget dolgoztam és utána lesz lehetőségem még a feljebb lépésre.


23/L

2020. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálunk is a férjem jutott el hamarabb erre a pontra. Tudtam hogy akarok én is gyereket, de később értem meg rá. Kb 8 hónapot kellett várnia, hogy én is eljussak erre a pontra. Sosem éreztem gáznak, viszont nagyon örültem hogy ő ennyire vágyik rá.

Őszintén szólva szégyen vagy sem, de előbb magáévá is tette az apa szerepet, mint én az anya szerepet. Én nehezebben rázódtam bele az új elethelyetbe szülés után.

2020. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a férjem ért meg rá előbb. Szerintem ez nem gáz, én örültem neki, hogy őszintén vágyik a gyerekre, és nem csak miattam azt mondja, hogy akar, ugyanakkor értékeltem a türelmét, amíg engem "bevárt".
2020. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem, ez óriási! Akik megértek az apa szerepre, helyt is fognak állni. Az ilyen férfi mellett az anyaság is könnyebb lesz.
2020. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A férjem már 8 éve szeretett volna gyereket. Csak ezután lett. Kivárta.
2020. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!