Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan bírtok egyszerre 2...

Hogyan bírtok egyszerre 2 gyerkőccel, ha semmi segítségetek nincs szinte és mikor marad időtök/energiátok/ a szexre a férjetekkel?

Figyelt kérdés
Néha azon gondolkodom,hogy mások hogyan vannak ezzel?!Az egyik gyerek 3,5éves ,a másik 1hónapos múlt.A férjem késő estig dolgozik,nem tud segíteni,se a szüleim.A másik a szex,hogy nektek késő este van még energiátok hozzá?
2010. aug. 9. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Ebben az időben (gyerekek kora) csak úgy, hogy a háztartás szépen háttérbe szorult.

Idő hiányában és a közlekedés nehézsége miatt az ételt is előfizettük. (még olcsóbb is volt így, mint külön-külön alapanyagért járkálni)

2010. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
A gyerkőcökkel nincs gond, a szexel sincs. Igen, van hozzá időnk, energiánk. Nem csak a szexre, hanem mindenre, csak jól be kell osztani az időt.
2010. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4 gyerkőc van, és szintén nincs segítségem. De mint az előző írta, az időbeosztáson múlik. Nem koszos a lakás, a házimunka max 2 órát vesz igénybe. Főzök is, sőt, még szex is van. Igaz, nem mindig este, van, amikor hajnalban. Plusz tanulok, és festek. Próbáld meg megszervezni a napod, mert később, ha majd dolgozni jársz, még nehezebb lesz.
2010. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírnátok egy általános napotokat,mert sokszor már én is nehezen bírom,és már nyugtatón gondolkodom,mert elég ingerült lettem :(

Bocs hogy nem a kérdésre feleltem.

2010. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom nincs mindig kedvem már késő este a szexhez.

A gyerekeim 4,5 és 2,5 évesek. Reggel (fél 7 re) viszem őket bölcsibe és oviba. Lehúzom a 8 órát.Majd rohanok a gyerekekért. Bevásárlás egy kis játszótér. Irány haza ahol vár a házimunka meg a főzés. A párom hajnaltól késő estig dolgozik. Segítségem nincs. Hiába van beosztva minden percem akkor sem jut annyi idő egymásra a párommal mint régebben. Nem egyszer volt olyan hogy míg vacsi után megfürdött addigra annyira beájultam hogy nem bírt felkelteni. Ez van.

2010. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 picim van,1 éves 3 éves és 4 éves,a párom egész nap melózik ,ő szülei már rég nem élnek,az enyémére nem számíthatok.Születésük óta csak én vagyok velük,napi ovitól kezdve a vásárlásig mindent meg kell oldanom.Párommal,esténként szoktunk csak kettesben lenni.Nehéz de ,ha már nagyobbak lesznek könnyebb lessz.
2010. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Viszonylag jo.

Az alapszabaly: higgadtnak maradni. Minel nyugosebb es sietosebb az anyuka, annal nehezebb kezelni a gyerekeket. En ezt figyeltem meg itthon.

Van napirendunk, amihez tartom magam. A pici ebred magatol, a kicsit en ebresztem, addigra mar kitakaritottam, amit ki kell, elmosogattam, kaveztam, megetettem picurt. A pici delelott alszik egyet, a nagyobbik tizoraija alatt odarakom az ebedet. Ezutan jatek van az udvaron, majd alszik a nagyobbik, eszik a kisebbik, stb.

A lenyeg, hogy mindennek megvan a rendje, ez nekem is jo, nekik is jo, nem percre pontos, de nagyjabol tartjuk.

Jah, nagyon kicsi a korkulonbseg, a kisebbik het honapos mult, a nagyobbik 22 honapos lesz. Szinte, sot, teljesen baba meg mind a ketto. Pelenkas a nagyobbik is. Es a ferjem sajnos most koltozott munka miatt kulfoldre par honapra, szoval tenyleg nincs segitsegem.

2010. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi heti 1-2x szexelünk, de abba mindent beleadunk, szóval nem tűnik kevésnek. Nálunk is megvan a napi rutin, reggel megetetem a babát, fürdetem, megkávézok, reggelit csinálok a kedvesemnek. Ezalatt a kisfiam játszik a járókában. Aztán gyors mosogatás, tízórai előkészítés, majd elmegyünk vásárolni a picivel. Ha hazaértünk, ő alszik egyet, ezalatt ebédet főzök, utána tízórai. Utána együtt játszunk, sétálunk. Délután megint alszik, addig elvégzem amit még kell. Este vacsi, játék, altatás. A kedvesem gyakran éjjel dolgozik, de amikor itthon van, együtt vagyunk..:)
2010. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!