Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jó egyeseknek az,hogy...

Miért jó egyeseknek az,hogy facebookra orrba-szájba nyomatja fel a képeket a lurkórol? Ismerősnek 10/9 profilkép a gyerekről van. Miért kezeled úgy a gyereked mint valami luxusautót,utazást amivel villogni lehet?Kinek jó ez? Mert a gyereknek nem...:)

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 18:42
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,lényegében ez is írtam le. De érdekel az is,hogy mások mit gondolnak erről. Azért tettem fel a kérdést. :)
2020. okt. 31. 19:36
 12/26 anonim ***** válasza:
88%

Attól még, hogy valaki profilképen a családjával van, nálam nem orrba-szájba kategória.

Facebook nem társkereső oldal. Ő profilja az, hogy van férje\párja és gyereke(i).

Szerencsére a napi aktív posztolók, most már csak a történetben osztják meg a képeket, arra meg nem kattintok és kész.

2020. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
52%

"Ha nem tetszik görgess tovább. :)"

Vicces, hogy ezt írod... Ha ez a hozzáállásod, akkor Facebookon miért nem tudsz így tenni? Felrakta a gyerekről a 100. képet... Akkor "Ha nem tetszik görgess tovább. :)"

2020. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként ez egy totál téves kérdés feltevés. Nem az a kérdés, ki miért posztol a családjáról túl gyakran. Az a kérdés ki miért posztol BÁRMIRŐL abnormálisan sűrűn. Pl egyik ismerősöm épp sziklát mászik. Folyton ilyen posztokkal tömi a falat. Engem mondjuk nem zavar. Ha valamire nem vagyok kiváncsi, nem nézem. De nyilván mindenki arról posztol, amire büszke, ami boldoggá teszi és épp újdonság. Van aki a sziklamászásról, van aki az új pasijáról (mert hogy régiről nem szoktak) van aki a babájáról (Mert nagyobb gyerekekről nem szoktak olyan sűrűn). Kb ennyi. Kár ebbe bármi többet bele látni. Van aki posztolos alkat és van aki nem. Aki olyan alkat mindig fog posztolgatni valamiről ami neki fontos. Ha téged nem érdekel, kövesd ki, tiltsd le stb.
2020. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
44%
De azért kicsit irigy vagy, nem?
2020. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%

Van gyerekem de minimális mennyiségű képet tettem fel róla a facebbokra. Más közösségi oldalam nincs is. 2 éves, és összesen talán 10 kép került ki. Én a nyaralásokról sem posztolgatok.


De nekem is van olyan ismerősöm aki minden áldott nap két képet tett ki arról, hogy alszik az újszülött fia. Most már kb fél éves a baba, de még most is napi többször posztol, bár főleg storyban.

2020. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
35%
Mindenki azt tesz fel Facebookra amit akar🤷
2020. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%
És mindenki azt gondol róla amit akar :D
2020. nov. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

Van, akinek a rokonai távolabbélnek, nem látják mindig a gyerekeket, vannak a büszke szülők, igazából ki lehet követni, ha nem érdekel az, amit megosztanak.


Én pl örülök, ha a kedves ismerősöm megosztja, hogy hogy vannak, mi újság velük, jó látni őket.


De én pl a pánikkeltő vagy besavanyodott emberektől vagyok rosszul, akik vagy szétvert állatokat osztottak meg az állatkínzás megelőzése végett (túl érzékeny a téma, fáj látni és különbensem kínzok állatokat), vagy embergyűlölő szövegeket vagy rémhírekezlt. Őket már nem is követem.

2020. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján ha feltesznek 1-1 jól sikerült képet. De most megint terjed egy gyerekfotó verseny, már 3 ismerősöm is rám írt üzenetben, mert az nem volt elég motiváló hogy csak kiposztolták. Biztos büszkék a gyerekükre mint minden szülő, rendben is van de én egyik gyereket se látom kivülállóként különlegesnek vagy szebbnek mint az átlag, hogy szavazgassak ilyen hülye versenyeken. Nagyon ritkán látok az átlagnál szebb gyereket, azt el is szoktam ismerni.

Én volt hogy rokontól babafotós bögrét, naptárat kaptam ajándékba. Csak pislogtam.😂

2020. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!