Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jó egyeseknek az,hogy...

Miért jó egyeseknek az,hogy facebookra orrba-szájba nyomatja fel a képeket a lurkórol? Ismerősnek 10/9 profilkép a gyerekről van. Miért kezeled úgy a gyereked mint valami luxusautót,utazást amivel villogni lehet?Kinek jó ez? Mert a gyereknek nem...:)

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 18:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen ismerősöm, én se értem. Zavarni nem zavar, de nem értem.

Én olyasmit látok emögött, hogy totálisan el vannak ájulva a saját gyerekeiktől, és úgy érzik, egyszerűen muszáj, hogy mások is lássák, milyen szép, okos, imádnivaló gyerek a Lucuska. Nem bírják ki, hogy ne tudjon erről az összes ismerősük.

2020. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%
Inkább gyerekek, mint szétvert fejű kutyák és tibi atya. Bocsi. :)
2020. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%
Büszke rá, ennyi. Persze ne 25 képet posztoljon rola egy nap, az már engem is zavar. :D
2020. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
46%
9-10. Hát nem tudom.. Szerintem is hülyeség egy nap tíz képet feltenni a gyerekről. De nem csak a gyerekről bármiről. Viszont én inkább azoktól vagyok rosszul akik fent vannak, nézegetnek és megszólnak mindenkit, és azzal nyugtatják magukat, hogy bizdos szar a többiek élete, és ez csak a látszat.. Én pl. mindennap posztoltam a nyaralásról. Egyrészt mert csodás volt, másrészt mert magamból indultam ki, és szerettem volna megosztani másokkal. Ugyanis én szívesen nézem az ismerősök képet, mert kíváncsi vagyok milyen gyönyörű helyeken jártak, mit alkottak, hogy nőnek a gyerekek, főleg távoli rokon/ismerős esetén. Egy klassz családi hétvégéről sem azért posztolok, mert le akarok nyűgözni másokat. És igen, lehet h többszáz ismerősöm nem kíváncsi rá, de elég sokan igen, nekik meg nem fogok egyenként képeket küldözgetni. Biztosan van ilyen is, aki nagyzolásból teszi fel... De szerintetek mire való akkor? Mi értelme annak h valaki fent van, van egy 600 éves profil képe, mindennap megnézi ki mit posztolt, hogy legyen mit fikázni... Meg szidni, hogy biztos szar az élete...? Szerintem ez gázabb mintha valaki 600 képet rak fel egy nap.
2020. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Aki itt a kaletagabor felekkel jön, komolyan azt hiszi hogy a közösségi oldalokrol csak a gyerekek fotóit lopják? Halkan jegyzem meg, nem csak arra verik sokan,lopjak ugyanúgy a felnőttek képeit is..
2021. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ezért koptak ki a divatból a mutogatós bácsik 😂
2021. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!