Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktak/illik használt, de jó...

Szoktak/illik használt, de jó állapotú játékot venni születésnapra?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 14:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán.
2020. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon szegényeknél, pl. szegregátumban. Egyébként nem.
2020. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Ünnepre nem. Csak úgy ajándékba persze.
2020. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem attól függ mit. És milyen viszonyban vagy az illetővel, szóval tudod-e a hozzáállását ehhez.


Mondjuk elektromos kisautót/ motort simán lehet kéz alól.. csak egy példa 😉


Vagy anyósomtól kèz alól szerzett játèketetőszéket kap karácsonyra új babával

2020. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Én a használt dolgoknak is örülnék, ha azt kapnék. Sőt, lehet, hogy még jobban, mint egy újnak. A hétköznapi életben is igyekszem low waste életmódot folytatni és környezetkímélő módon fogyasztani, az ajándékozásban akkor miért lenne ez másképp?
2020. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Volt egy ismerősöm, aki használt dolgokat adott nekem ajándéka, és belül nagyon meg voltam sértődve rá. Narcisztikus volt, csak neki lehettek új dolgai, a családtagjainak is a használt sz.rjait ajándékozta ünnepekre.
2020. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
6-os vagyok: tehát pl. vett magának egy óriási új tévét, a gyerekének meg odaajándékozta karácsonyra a saját 10 éves öreg tv-jét. Miközben a nappalijában villogott az új.
2020. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
A gyerekjáték meg a babaruha ajándékozásnak használtan nem jó, add oda neki csak úgy, de ne "alkalomra". Ezek a holmik kézről kézre járnak a barátok, rokonok között, nem ajándék-kategória, inkább a segítségé. Vegyél valami nem drága, de új dolgot.
2020. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk volt ilyen és kifogástalan állapotú ajándékot kaptunk, nem is tudnám, hogy használt, ha nem mondták volna meg, engem egyáltalán nem zavart. Akkor zavarna ha babajáték lenne használt, amit összenyal, vagy rossz állapotban lenne.
2020. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak./Nem illik.
2020. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!