Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót vennétek a...

Ti milyen autót vennétek a fiatok 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Maximum 2 millió a keret. Jól, magabiztosan vezet, szóval nem féltem, de azért valami biztonságos kocsit szeretnék neki. Nagyon bejönnek neki a nagy limuzinok (szedánok) és a kombik. És imádja a francia meg a német autókat. Én konkrétan ezekre gondoltam: Peugeot 607, BMW E38, vagy E39. Milyen évjáratban, milyen motorral, milyen felszereltséggel vegyem? Dízelmotor maximum a Peugeot-nál jöhet szóba. Az automata váltó nagy hibalehetőség egy használt autónál? Az automatát és a rendes, manuális váltót is szereti. Jöhetnek még az ötletek! Ja és az egészről nem tud semmit, a születésnapi buliján kapná meg a járgányt.

2013. júl. 17. 21:45
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
54%
hát én 18 vagyok, személy szerint bmw-t választanám, dízelt, és manuálisat. ennyi pénzből én mondjuk e46-ot néznék.
2013. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
15%

egy jó 206ost

vagy matchbox

2013. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Első: Köszi, ez eszembe se jutott.:)

Második: 2 millából nem 206-ost fogok neki venni.. A matchboxon meg valahogy nem nevettem.

2013. júl. 17. 22:19
 4/54 anonim ***** válasza:
0%
Meganet, Octaviát, vagy valami hasonló kalibert vennék. És a Peugeot 206-os egyáltalán nem rossz!
2013. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 Sinead ***** válasza:

e46-ból dízelt nem nagyon vennék, még ha a legújabb 2005 körüli is, akkor sem. Én e46-ból egy jó állapotú 320ci-t vennék.

17f

2013. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
57%
Verném a seggem örömömbe a földhöz ha ilyen burzsoá szüleim lennének.
2013. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Renault-val eddig csak rossz tapasztalataim voltak.:/ Az Octavia meg nagyon jellegtelen. Volt nekem is 206-osom, és imádtam, nem rossz autó. De 2 millából egy sokkal jobb, és szebb autót tudok neki venni.:) A használt BMW-től félek, ha ott valami elromlik, akkor zsebbenyúlós történet. Kinéztem két nagyon szép 607-est.

[link]

[link]

2013. júl. 17. 22:41
 8/54 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez olyan burzsuj ajándék.. Tőlünk ezt kapja az élethez. Lakást, ilyesmit majd szépen megoldja. Amúgy nem csak tőlünk kapja, több ismerős is adott az autóba, akiknek ingyen segített, pl. több Budapest-Berlin, és vissza úttal, költöztetéssel, szállítással, egyebekkel.
2013. júl. 17. 22:48
 9/54 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom mért csak peugeotnál jöhet szóba adízel motor.

Én ajánlani tudom a Honda Accord 2.2 dízelt Nekem is ilyen van csak az újjab 150 lóerős .Kedvező fogyasztással rendelkezik.

itt a fogyasztási adat

[link]


Itt egy pár Accord

[link]

[link]

[link]


vagy Toyota Avensis 2.0 és a 2.2 dízel kombi Mondjuk szerintem ebből a kombi szebb.

[link]

[link]

[link]

[link]


A toyota avensis 2.0 dízel fogyasztása

[link]

2.2 177 LE dízel fogyasztása

[link]

2.2 150 Le-ős fogyasztása

[link]



Lehet hogy sokalni fogod azt a 200-240 ezer közötti km futást az Accordba de nem sok,szerintem pont reális adat.Elvégre ilyen autókat nem azért vesz az ember hogy garázsban álljon.De kezdésnek szerintem az a 116,140,170 lóerő bőven elég még sok is.

Persze nem kötelező ezeket vennetek és ha meg is tetszene valamelyik benzinesben is vehetitek,csak ajánlás képpen írtam és linkeltem dízelt.Mellesleg a benzineseket valamivel olcsóbban árúlják.

2013. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet kedves utolsó! Nagyon jó autókat mutattál, eszembe se jutottak.:) Mindjárt átnézem a hirdetéseket, komoly kihívók a 607 ellen. Azért nem szeretnék dízel BMW-t, mert teljesen jellegtelen lesz tőle az egész autó. Eddig egyetlen dízel BMW sem győzött meg, pedig vezettem már párat. Főleg az Accord a nyerő, egyszer meg is jegyezte, hogy nagyon bejön neki a formája. Szerintem is kombiban szebb az Avensis, de annyira nem jönne be neki. Mindenesetre megnézem mindegyiket!:)
2013. júl. 17. 23:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!