Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktak/illik használt, de jó...

Szoktak/illik használt, de jó állapotú játékot venni születésnapra?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 14:46
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

20 a másik lényeget megragadtad, nem szeretem, ha valaki beállít egy bébikomppal pl.

De lehet én vagyok a hálátlan hárpia, akinek nem jó semmi... ?

2020. nov. 5. 20:14
 22/24 anonim ***** válasza:
87%

17 nem azért mert nem illik, hanem mert en sem örülnék ha valaki a megunt használt vackát rám akarná sózni szülinapomra és még legyek is hálás, mert ajándék. A gyerekemnek is ha valaki ünnepre hoz valamit az legyen már új, kivéve az előttem már kivesézett kivételek (nagy értékű, jó állapotú, előre megbeszélt, antikvár, régiség stb) De érted ha most valaki beállít a gyereke megunt legójával/mackójával/építőkockájával, hogy az mekkora szülinap ajándék, az gáz. Ilyesmit csak úgy szokás elsózni ünneptől függetlenül.

En arra nem vagyok érzékeny, ha valaki random hoz ajándékot. Kolleganőimtől kaptunk egy könyvet meg egy műanyag dömpert, én örültem.

2020. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen szulofuggo. En mindig azt kerem gyerekesektol, hogy a mar nem hasznalt jatekaik kozul valasszanak, ha mar mindenkepp adni akarnak valamilyen targyi ajandekot. Viszont annak nem orulnek, ha ismeretlentol vennenek hasznaltat.
2020. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Vetem lányomnak használtan egy tökéletes állapotú Decathlon biciklit igaz az csak úgy vetem neki ,

De ajándékba én is jobban szeretem az új dolgokat.

De ez szülö függö dolog .

2020. nov. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!