Ki van még így?

Figyelt kérdés

Mióta megszületett a kisbabánk (10 hónapja), azóta kb.szedálódik le az agyam.

A memóriám nulla. Rengeteg mindent elfelejtek. Például azt, hogy milyen nap van. Többször meg kell néznem/nap, illetve mai nap voltunk rokonoknál névnapot ünnepelni és alig emlékszem valamire. Szerintem ébren pihentem.

Ha nem lenne covid, megnézhetném az agyam, hogy minden ok-e vele.


Más is van így? Ez a kimerültség lenne? Vagy a mindennapos monotonitás?(napirend).


Válaszotokat előre is köszönöm.



2020. nov. 7. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális és hétköznapi, amit átélsz. Ahogy írtad: a kialvatlanság és a monotónia teszi.

Nem kell megnézetni az agyad :), csak többet kéne pihenned, illetve elkezdeni valamivel tornáztatni. Nyelvtanulás, kvízek, stb.

2020. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ. Keresgélek valamit.:)
2020. nov. 7. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rejtvény! :) Hihetetlenül ki tud kapcsolni és elkezdek használni az agyad.


Én ezekkel zökkentettem ki magam:

- rejtvény

- napló írás (lehet az baba napló is)

- piknik/kávé a parkban/udvaron (ez inkább a monotonitás feloldása miatt. Közben a baba játszik, nézelődik)

- könyv vagy újság olvasás alvás időkben

- felnőtt színezők

- családi fotó albumok készitése, nyomtatása

2020. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak fáradt vagy meg fásult. Zökkenj ki. Olvass regényt. Krimik vagy valami bonyolultabbat
2020. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanacsokat, ezeket olvasva sokkal jobb lett a hangulatom! :) <3
2020. nov. 7. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!