Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anya elmegy szülni,a másik...

Anya elmegy szülni,a másik gyerek otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Varom a masodik babamat,es arra lennek kivancsi titeket/elso babatokat megviselt(e) amikor a korhazban toltottetek 2-3 napot?

Nagyon felek ettol,pedig csak majusra vagyok kiirva. :/



#masodikbaba
2020. nov. 15. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4 és fél éves volt a nagy mikor született a középső. Sokat sírt,mikor bent voltam, de nem én tehettem róla,hogy 3 hetet bent kellett lenni. Aztán 16 hónapos volt a középső,mikor született a kicsi.Hiányoztam neki nagyon, ez mindkettőnket megviselt. Aludni se akart nélkülem,csak nagyon nehezen. Apjával volt,meg anyósommal, de látszott a gyereken,hogy megkönyebbült mikor hazajöttünk.
2020. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha májusban szülsz és vannak nagyszülők, akkor már lehetne egy-egy éjszakára náluk hagyni próbaképpen. Testvéremék igy csinálták, mi is és semmi gond nem volt. Egyik részen mamás, a másikon papás. Teljesen jól elvan.
2020. nov. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 8 éves a nagylányom. Éjjel folyt el a magzatvíz. Hozzá hívtuk azonnal a nagyit amég a párom elvitt a kórházba. Nem apás szülés volt. Addig nem aludt vissza, amég haza nem ért az apja. 48 órát töltöttünk benn a babával. Ezenkívül 14 órát vajúdtam. Folyamatosan beszéltünk messengeren. Persze, hogy hiányoztunk egymásnak. Amikor hazajöttem mellettem volt folyamatosan.
2020. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!