Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lehet hogy 17 évesen...

Miért lehet hogy 17 évesen már nagyon szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele hogy fiatal vagyok hozzá és egyéb.

2020. nov. 18. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Hormonok.
2020. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Hormonok
2020. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Több oka lehet.

Lehet a hormonok játéka. Fizikailag készen állsz a terhességre, szülésre. Természetes, ha jelez a tested.

Az is lehet, hogy a gyerekvállalás amolyan menekülőút lenne. Egy ideig nem nyomasztana a továbbtanulás, munkába állás. Lényegében nem kellene még felnőnöd, hiszen jó eséllyel eltartanának a szüleid és/vagy a gyerek apja.

Az is lehet, hogy a gyerekkel próbálnád bebiztosítani az aktuális kapcsolatodat.

Igazából neked kellene tudni, miért akarsz épp most gyereket.

2020. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Vagy rossz családi kapcsolatok.
2020. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is akartam ennyi idősen, persze tudtam azt is, hogy nagyon nem lenne ideális. Most 20 vagyok és eszem ágában sincs még a semmire szülni.

Szerintem is csak a hormonok játéka, nincs veled semmi baj, amíg képes vagy reálisan látni a helyzetedet.

2020. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En kb 19 eves koromtol akartam gyereket de nagyon... most 28 vagyok, igaz nincs stabil parkacsolatom, de meg mindig szeretnek gyereket, ugynakkor nem allok ra keszen. Ha most hazas lennek es a parom is akarna azt mondanam meg ne...

A hormonok okozhatjak es a termeszeted is. En imadtam a barakat kicsi koromtol fogva, mindig tudtam hogy akarok egg gyereket...

2020. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Annak idején hasonló korú lehettem, v még fiatalabb és voltak hasonló érzéseim. Aztán ahogy telt az idő szépen elmúlt, olyannyira h gyereket sem akartam. Végül lett, de ez már egy másik sztori. Sztem a hormonok játszadoznak ilyenkor.
2020. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, első kapcsolatod van? (Privátokra nem válaszolok, bocs).

De ha nem is, szerintem egyszerűen csak nagyon-nagyon szerelmes vagy a barátnődbe. Ez nem baj egyáltalán, mert képes vagy mellette azért realistán is látni a helyzetet.

2020. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8.

Lány vagyok és nincs kapcsolatom de nem az első volt

2020. nov. 18. 20:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Na a kamuzással le lehet állni szépen.

Te magad írtad privátban, hogy fiú vagy és a barátnődtől akarsz gyereket. Netán belinkeljek ide egy screenshotot? Mit sunnyogsz? Egyáltalán így hogy segítsünk?

2020. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!