Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, teljesen...

Mit csináljak, teljesen bolond a védőnő?

Figyelt kérdés

Most voltunk 18 hónapos státuszon, és a végére az jött ki, hogy a gyerekem nem az elvárt ütemben fejlődik, és kezelhetetlen.

Nincs semmi baja, és a feltett kérdéseknek mind megfelelt, de a védőnő nem így látja, mivel ott helyben nem csinálta meg neki. Nem ismételte vissza a szavakat, amiket már ugye tud és mond, de a védőnőnek nem akart mondani, és idegenkedett tőle, a vége végül sírás lett. Minden kérdésnél kb ez volt. Ott ültünk másfél órát. Mit csinálhatok? Félek, hogy bekattan neki valami és rám hívja a gyámügyiseket.



2020. nov. 23. 13:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
27%
Miért lenne bolond a védőnő? A munkáját végzi. Annak alapján tudja véleményezni a gyereked, amit ő lát. Ahelyett, hogy itt hisztizel, miért nem kérdezted meg őt, hogy mi a következő lépés?
2020. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyámügy ez nem valószínű. Inkább esélyes, hogy elküld fejlesztésre, ha ott minden ok, akkor meg nincs további tennivaló.
2020. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Mert nem volt kíváncsi arra amit mondok. Nagyon idős, és akár milyen kedvesen próbálom megbeszélni vele a dolgokat, közbe vág és nem érdekli.

A gyerekemmel nincs gond, elvittem egy ismerős védőnőhöz, aki megnézte és mondta is, hogy nincs gond vele, csak hely alapján nem hozzá tartozunk. Az orvos is mindig látja státuszokon, és ott is sokkal elevenebb mint a védőnőnél. Sehol nincs vele probléma csak itt.

2020. nov. 23. 13:29
 4/32 A kérdező kommentje:
#1-es van gyereked? Jártál már védőnőnél? Ültél ott másfél órát? Ott helyben kellett imitálnod, hogy port törölsz, hogy a gyereked egy idegen helyen, idegen nő mellett vajon utánozni fog e?
2020. nov. 23. 13:33
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi nekem is ilyen szégyenlős volt, mutattam a védőnőnek videókat, megnézte, ennyi. 😊 Én is szívesen váltanék, nem a szívem csücske a helyi védőnő, de mivel nem tudok változtatni a helyzeten, igyekszem elfogadni és a legjobbat kihozni belőle.
2020. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
28%
Nézd, ha x a feladat és a gyerek nem csinálja meg, nem írhatja be azt, hogy csinálja. Nem bolond a vedono.
2020. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Ettől nem lesz a gyerekem kezelhetetlen. Ha agresszívan kéri, hogy mondja, hogy apa, úgy hogy ott sincs az apja, miért mondaná, főleg egy idegen embernek. A végén majdnem kiabált a gyerekkel, hogy csinálja. A lányom végig az ölembe akart ülni, mivel idegen helyen volt. Szerette volna ha egyik pohárból önt a másikba, meg hogy felvegye a ledobott tollat neki.

De ezek szerint nektek is így csinálják?

2020. nov. 23. 13:56
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig mindenkinek orvosnak, gyógytornásznak mindnekinek vidiket mutatok, mert természetesen akkor rossz kedvű, nyűgös a gyerek stb.
2020. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Engem lehurrogott amikor felvetettem. Mondta, hogy majd ő megbizonyosodik a dolgokról.
2020. nov. 23. 14:10
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

“Ott helyben kellett imitálnod, hogy port törölsz, hogy a gyereked egy idegen helyen, idegen nő mellett vajon utánozni fog e?”

Uhh nem semmi. Ilyeneket kell csinálnotok?

Az én kislányom a 3 éves státuszon volt, hogy megcsinálta amit kért sokmindent de amit nem értett, hogy miért kéri nem. Akkor tőlem megkérdezte, és amit válaszoltam elfogadta. Tudta, hogy szégyenlős is, nem lehet erőltetni. Beirta. Miért hazudnék ebbe?

2020. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!