Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az én gyerekem...

Mit tegyek, ha az én gyerekem mindig le van maradva mindenkitől?

Figyelt kérdés
Később kezdett mászni, később kezdett járni, később mondta ki az első szavát, később kezdett el beszélni. Sem akkor, sem most nem találtak semmit nála. Most kezdte az elsőt, és mindig mindenben le van maradva. Én meg kezdem feladni, hogy az egész életem arról szól, hogy próbálunk valahogy valamit kezdeni azzal a gyerekkel. Problémát okoz neki 2 betű összeolvasása is. Pedig gyakorlok vele, de nem hat semmi. Az óvodából id folyamatosan azt hallgattam, hogy miben rossz. Most az iskolábam is fejlesztőre szorul.
2020. nov. 27. 16:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Le fogják szedni a fejed, amiért ezt leírtad. Itt nem kapsz majd támogatást, se útbaigazítást, csak szidalmat.
2020. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Nevelési tanácsadóban jártatok már? Lehet, hogy van valami tanulási problémája. Mondjuk diszlexia,diszgráfia.
2020. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, mi a megoldás, én is ebben a helyzetben vagyok. Mindent mindig később kezdett, nem tud felzárkózni a többiekhez, már vagy 1000 okból vittem fejlesztőre. Óvodában és iskolában is egyaránt.

Megértelek, és tudom, hogy mennyire rossz. Minden szülői értekezlet után elsírtam magam. Minden gyereket dicsértek, az én gyerekemről meg csak rosszat mondtak, ott mindenki előtt. Nem képes haladni a többiekkel. Most 4. osztályos, és végigszenvedtük. Így is gyenge jegyeket produkál, hogy foglalkozunk vele. Hogy mi lesz vele felsőbe, azt nem tudom.

2020. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
31%

"Nevelési tanácsadóban jártatok már? Lehet, hogy van valami tanulási problémája. Mondjuk diszlexia,diszgráfia."

Szerintem meg le lett írva, hogy nem találtak semmit nála. Gondolom akkor voltak...

2020. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
És ha nem annyira okos, akkor az miért baj? Nem lehet mindenki atomfizikus, mert akkor senki nem szerelné meg a kocsidat és senki nem ütné be a kasszában a kiflidet.
2020. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%

Lassú fejlődésű. Az én lányom is az.


Ez nem jelent fogyatékosságot! Egyszerűen csak lassabban ér el mindent.

2020. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
Szóval fogadd el. Nem tudsz mit tenni.
2020. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem kell ahhoz atomfizikusnak lenni, hogy valaki első osztályban össze tudjon olvasni két betűt. Az i-t és m-t nem képes összeolvasni. 0-5=5 neki. Nem az a problémám, hogy nem atomfizikus, vagy hogy 7 èvésen már nem megy egyetemre. Hanem az, hogy mindenben alul teljesít.
2020. nov. 27. 16:44
 9/32 anonim ***** válasza:
70%
Ez a fogadd el, hogy ilyen ez olyan nagy baromság. Hát hogy tudná elfogadni azt, hogy a gyereke még az alapszintet nem tudja teljesíteni? Mi lesz vele felsőbe? Vagy középiskolába?
2020. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
66%
Akkor lehet nem 7 evesen kene nyustolni. Ha már oviban le volt maradva miert nem maradt még egy évet? Ismetelje még egyszer az elsőt ha lehet es akkor nem fog tovabb szenvedni.
2020. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!