Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki korábban mentális problémá...

Aki korábban mentális problémákkal küzdött, annak törvényszerűen lesz szülés utáni depressziója?

Figyelt kérdés
Nekem van is, volt is problémám 10 éve, úgy érzem szülés óta visszaestem. 2 éves a kisfiam és iszonyú boldogtalan vagyok. Ellátom, játszom vele, háztartást is rendesen elvégzem. Egyetemre járok, most szeptemberben visszamentem dolgozni. Azt hittem jobban leszek, ha emberek közé kerülök, ugyanúgy üresnek, depressziósnak érzem magam. Szoptatást abbahagytam pár hete, úgy gondoltam hormonális dolog miatt érzek így, ez sem oldotta meg. Férjem nem vesz komolyan, nem tudom mit tegyek. Talán így jobb, hogy kiírtam magamból.
2020. dec. 13. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
47%

Ha ismerős a probléma, gondolom kezeltetted, nem? ESetleg nem gondolod, hogy jó lenne szakemberhez fordulni?

Én sajna nem tudom, mi a normális, én a második gyerekem születése után voltam nagyon mélyponton, mert nagyon kis súllyal született. De ahogy megerősödött, és elkezdett hízni és rendben lettek vele a dolgok- úgy két hónap- utána elmúlt....

Remélem tudsz kérni segítséget. Minden jót kívánok!

2020. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!