Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok erről?

Mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Ismerős anyuka igazából nem is akart még gyereket, de a párja igen így hát szült. Még terhesen is azt mondogatta, ha valamin össze kaptak, hogy nem is ő akarta a gyereket. Miután megszült, alig várta, hogy vissza mehessen dolgozni. 2 hónaposan már ott hagyta a kicsit az anyósára (akit amúgy utál) és ment dolgozni. Mert neki hiányzik a munka.

Mindeközben posztolgatja facebookra, hogy mennyire szereti, milyen cuki...... Stb

Nekem ez annyira visszás. Le is tiltottam. Amúgy se szoktunk már beszélni.


2020. dec. 15. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Ki a 🍆-t érdekel? Minek idegesíted ezen fel magad? Mi köze ennek hozzád? Tiltsd le azt’ csá 💁‍♀️
2020. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

1: felesleges olsz olyanba energiát amibe nem kene

2: attól meg hogy 2 hónap után visszamegy dolgozni mert neki hianyzik a munka nwm lesz rossz anya!!!!!! Azért mert magyarorszagon divat 3evet gyerekkel lenni más országokban nincs ilyen! Nem mindenki bírja hogy 0-24 legyen a gyerekkel !! Én sem bírnám én is visszafogok menni amilyen hamar tudok mert nekem kell a felnőttek tarsosaga és a több inger !!! Apuka sincs a gyerekkel 0-24 meg sem mondjak hogy milyen rossz apuka ! Attól meg hogy szülsz egy gyereket nem kell hogy onnantól csak és kizárólag a gyerek tegye ki az életedet !

2020. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy rossz anya mert visszament. Azt mondom, hogy amit leírtam mindenből az süt, hogy a háta közepére se kívánja az anyaságot, facebookon meg csak a látszatra ad.
2020. dec. 15. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Te ezt gondolod de ez meg nem jelenti azt hogy így is van !
2020. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tud vérbeli anyuka lenni, de a gyereķét még szeretheti azért. Sajnos itt is látszik, hogy egy elvárás miatt szült gyereket, de nem 100 százalékig tudja odatenni magát, mert nem ő akarta igazán. Viszont attól még szeretheti és büszke lehet rá. Jobb is így, mintha egy idegroncs lenne.
2020. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
És ez téged miért izgat egyáltalán? :D most konkrétan kiirtál egy "kérdést", ami abból áll, hogy leírsz dióhéjban egy sztorit, majd befejezed azzal, hogy le is tiltottad facebookon... Mi a kérdés? Jaa, az, hogy mi mit gondolunk erről. Semmit. Én legalábbis. Neked sem kéne ilyen ismerősökkel törődnöd. Ha téged nem izgat (vagyis de, hiszen látszik, hogy ez téged irritál), és le is tiltottad, akkoe vadidegeneknek erről mégis milyen véleménye lenne?
2020. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
És te tudod, hogy hány ilyen ember van még? Nem is gondolnád szerintem sokszor, hogy mik állnak az ilyen idilli FB-ra feltöltött fotók mögött a való életben, sokszor megdöbbentő, én emiatt nem is foglalkozom azzal, hogy ki mivel eteti a közönségét, aki érdekel annak meg a valós arcára vagyok kíváncsi, nem a színházra.
2020. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Rengeteg anyuka játsza ìgy meg magát!!!! Cuki karácsonyi fotózás, minden story-ban kirakja a gyereket, aztán meg ordít vele, mint a sakál, semmi türelme hozzá, meg elege van az otthon létből és kb csak a képeken a mosolyog, a valóságban sosem.


RENGETEG ilyen van! Vigyázz, mert itt is! 😏

2020. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Nyilvánvalóan a kirakatba kell neki a gyerek, számomra nem szimpatikus ez a hozzáállás. Téged ez ne foglalkoztasson, ne húzd fel magad emiatt.
2020. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!