Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nemű gyerekre/gyerekekr...

Milyen nemű gyerekre/gyerekekre vágytatok és miért? Végül milyen lett/lettek? Mit éreztétek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Kislányt szerettünk volna, és kislány is lett.

Egyszerűen el sem tudtuk képzelni, hogy fiús szülők leszünk. Még fiúnevünk se volt normális :)

2020. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Elsőre kisfiút akartam az is lett. Én mindig egy bátyra vágytam így szerettem volna elsőre egy fiút(fiús voltam, nővérem és húgom van)

Úton a második 9hetes vagyok. Lányt szeretnék de ha a fiamat nézem 2 fiúval is nagyon jó lenne 4 év lenne köztük pont.

Igazából mindegy hogy mikor melyik nemű jött/jön mert mindkettőt szeretnék mindkettőnek nagyon örülök

2020. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

Fiút szerettem volna, én mindig jobban megértettem magam a hímneműekkel.

(Nem vagyok extrém eset ilyen téren, azért vannak barátnőim is.)

Fiú lett, már 5 éves. Nem szeretnék mégegy gyereket, de most ha lenne, inkább érezném, hogy mindegy a neme, mert sok kislány ismerősöm nagyon cuki, ugyanakkor egy pasi banda (testvérpár) észbontó.

2020. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19%

Csakis fiút! Mert a lányok kiborítanak!

Lett ilyen is, olyan is, beigazolódott

2020. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerettünk volna egy kislányt, mert volt egy kedvenc lánynevünk és szerettük volna azt adni a gyermekünknek. Kislány lett, de fiúnak is örültünk volna.
2020. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Egy fiú egy lány párosra vágytam, ehy fiam és egy lányom van.
2020. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Először kislányt szerettünk volna, fiú lett. Nagyon örültünk neki. Olyannyira hogy én másodjára is azt szerettem volna, na a második kislány lett. Így a tökéletes, nem cserélnék senkivel.
2020. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%

Bár azt mondom, hogy csak egészséges legyen, de titkon mindketten lányt szerettünk volna. Nagyon boldogok vagyunk mert kislányunk lesz 😊

Én mindig lányos anyukának képzeltem el magam de ha fiú lett volna, akkor nyilván annak is örültem volna.

2020. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
Egy fiú,egy lányt szeretnénk, de igazából mindegy.. az első fiú, én éreztem az elejétől fogva. Jelenleg nem tudom elképzelni,hogy lányom legyen,ha a 2.is fiú lesz az sem baj. Volt egy vetélésem,az úgy megviselt,hogy tényleg csak egy egészséges babára vágytunk. Ezt most is tartom.
2020. dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
83%

Több gyereket terveztünk, én csak azt szerettem volna, hogy az egyik legalább legyen lány. Picit reménykedtem, hogy elsőre összejön a lány, fiú lett, imádtam (most is, de már elég nagy). A második lett lány, tökéletes, hogy van mindkettő.

Nem lesz harmadik, de ha lenne, mindegy lenne a neme, mindkettő szuper.

2020. dec. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!