Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá,hogy akarjon...

Hogyan vegyem rá,hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés

Neki nem,de nekem fontos egy gyermek. Szerintem úgy teljes a család.

Szóba se lehet hozni,hogy legyen gyerekünk,mert ő neki a munka az első,és nem lenne jó anya stb. Egy szóval kerüli az egészet.

Vallásos családból származom mellesleg.

Nem tudnám mégis valahogy rábeszélni? :(

31/F

27/N


2020. dec. 25. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Feleséged, vagy barátnőd?
2020. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Feleségem
2020. dec. 25. 15:49
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne pazarold rá az életed. Az ilyen nem változik, csak ha már késő.
2020. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Ezt kicsit előbb kell Ezt volna tisztázni.

Vagy elfogadod vagy elválsz és keresel olyat, aki akar.

Ez nem egy olyan fajsúlyú kérdés, mint a milyen színű napernyőt vegyünk a teraszra...

2020. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem szeretne, nem kell erőltetni.
2020. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

Valamiért manapság az anyaság iránti belső vágy nevű szoftver sajnos akkor kezd elindulni, amikor már biológiailag gyakorlatilag elment a busz.

Mérlegelni kell ilyenkor, hogy mit szeretnél jobban.

Azt gondolom, hogy nem kell ahhoz vallásosnak lenni, hogy az ember szülővé akarjon válni. Ez egy misztikum, amivel az ember itt tud valamit hagyni magából a földön, mikor már nem él. Vagy ami fontosabb, szeretet adni, felelősséget, biztonságot nyújtani. Ha valaki ehelyett a munkát választja, akkor ezt is tiszteletben kell tartani, ahogyan a másik félnek a tiedet is. El kell dönteni tehát, meddig vezessen a közös út.

2020. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet ráerőltetni. Ha nem akar gyereket, akkor nem akar. Vagy elválsz, és keresel olyat aki akar, vagy beletörődsz, hogy nem lesz. De ezt házasság előtt kellett volna tisztázni.
2020. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Komolyan nem értem, hogy lehet úgy összeházasodni, hogy az ilyen sorsdöntő dolgokat nem egyeztetitek előtte!

Én már a megismerkedésünk előtt (online ismerkedtünk meg) tisztáztam a férjemmel, hogy soha nem akarok gyereket, szóval ha ő igen, akkor jobb, ha egyáltalán nem is találkozunk. Ha egy halvány csíráját is láttam volna annak, hogy ő akar, kizárt dolog, hogy hozzámentem volna.

Valamilyen kőkemény zsarolással esetleg ráveheted, de abban nem lesz köszönet, csak 3 tönkretett életű ember.

Ha pedig nem elég neked a feleséged önmagában, hanem mindenáron gyerek kell, akkor nem is szereted szegényt, csak egy tenyészkanca kellett neked.

2020. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Ha én akarnék gyereket és a párom nem, akkor megmondanám, hogyha szeretné, fél év után visszamehet dolgozni és az első babával én leszek gyeden!


Benned ez nem merült fel?

2020. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy egy börtönőrnél hogyan megy ez. Mármint dolgozhat x ideig míg terhes vagy egyáltalán nem? Mert akkor biztos,hogy nem egyezik bele..
2020. dec. 25. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!