Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 éve vagyok a párommal. Én...

12jacca12 kérdése:

8 éve vagyok a párommal. Én szeretnek gyereket, de ő nem. Meglehet győzni valahogyan őt hogy akarjon?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 15:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2017. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
NEM SZABAD MEGGYŐZNI!!!
2017. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem szeretne, te igen. Ő meg tud győzni téged, hogy NE LEGYEN???


Na meg is van a válasz...

2017. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Senki nem ért a gyerekneveléshez terhesen még...

Nem lehet,illetve meg lehet győzni,de nem biztos,hogy jó vége lesz.

2017. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora különbség, ami már rég nem vállalható egy kapcsolatban. Gondolom nem most beszéltétek ezt meg először, így felesleges volt 8 évet egymásra áldozni.

Neked nagyon rossz lenne, ha nem lenne gyereketek, el is hagynád, csak már későn... vagy ha átvernéd/meggyőznéd őt, és lenne, de egyáltalán nem örülne neki, akkor mind a ketten boldogtalanok lennétek, nem beszélve a gyerekről, aki úgy jön a világra, hogy nem is akarták.

Valószínűleg már akkor ott hagyna téged a párod, ahogy teherbe esnél, vagy esetleg lenne 1% esély arra, hogy megvárja, míg megszületik a gyerek, és akkor elöntik az apai ösztönök és boldog lesz. De ez 1%.

2017. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nálunk is ez volt, csak fordítva, a párom akart házasságot és gyereket, én nem, 7 év után szakítottunk pl ez miatt.

2017. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van. Ha egyáltalán nem akar gyereket, te viszont igen, akkor már rég szakítani kellett volna. Ha csak most nem akar, később viszont igen (mert még fiatalok vagytok), akkor semmi gond, várjatok még.

De ha ebben nem egyeztek, akkor sajna nincs közös jövő. És a nő nem várhat akármeddig...

2017. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

Én nem maradnék ilyen ember mellett. Nem elég, hogy 8 évet elvett az életedből, de gyereket sem akar. Hány éves vagy?

Én a párommal most leszünk 2 éve együtt, most dolgozunk a babán.

2017. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az eddig válaszokat! Tegnap megint felhoztad a gyerek témát ( nem bírom kis sokszor pedig tuti fárasztó lehetek mar)

Azt mondja a barátom, hogy ő szeretne csak nem most mert nem akar gyogyós gyereket, mert szerinte sokat iszom napi 1 Uveg bort iszom, de van amikor kettőt... a másik amit mondott h ő is gyereknek érzi magát. Amúgy 45 éves, én 27. Amúgy meg évekkel ezelőtt is téma volt nálam akkor pedig az volt a válasz h nem érzi úgy h 100 százalékig jól állna anyagilag ehhez. De hat ez sosem lehet szerintem. Én sokszor úgy érzem hogy ezek csak mind kifogások. Szeretem ot, de nemtudom ilyenkor mivan??

2017. febr. 9. 13:48
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Az alkoholizmus nem kifogás, hanem komoly indok...

Először a borozgatásról kellene leszokni, aztán lehet komolyabban foglalkozni a gyerektémával.

2017. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!