Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy ilyen helyzetben a férjem is besegitsen a gyerekkel kapcsolatos dolgokba? Meg hogy ne engem okoljon, bántson?

Figyelt kérdés

A férjem rengeteget dolgozik, így nagyrészt én csinálok mindent a gyerekek körül. Neki mikor nincs munka vagy szabin van, tud játszani velük. Most épp szabin van 2 hétig. Én 2 napja szerencsétlenül eltörtem az egyik ujjam. Gipszet kaptam. A férjem puffogott hogy nem akarja hogy anyukám eljöjjön segíteni, de igazából ő se nagyon akart nekem segíteni. Anyósék tesznek ránk oldjuk meg, mindig ez a hozzáállás. Sőt anyósom szerint ez a törés semmiség. Én őszintén a férjemtől vártam volna segítséget hisz a mi gyerekeink, a mi problémánk. Végül muszáj volt segíteni mert belátta egy kézzel se szoptatni se pelenkázni nem tudok.

Viszont folyamatosan szitkozódik, minden baja van. Pedig amit lehetett megcsináltam. Főzés elpakolás altatás. Egyedül az öltözetetésben pelenkázásban kellett segíteni de a kakit is én töröltem ki.

Egy nap után már minősíthetetlen hangnemben beszélt velünk (köcsög, fasz) meg hasonló. A gyereket is ellökte hogy menjen arrébb az ágyban mikor reggel oda akart bújni. Pedig semmi rosszat nem tett.

Máskor nem ilyen. Jah és közölte hogy biztosan ver az isten valamiért azért történt ez velem.

Mi lett vele? Komolyan félek hogy ha hazajön (mert elugrott valahova) mi lesz. Állandóan belém áll valami miatt.


2020. dec. 29. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Mi honnan tudjuk? Te mentél hozzá egy gyökérhez.
2020. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Szülj neki még pár gyereket, tudoooood, attól biiiiztos megváááááltoziiiiik!
2020. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt derült fény a jóban, rosszbanra!

Sajnálom.

Én biztosan közölném vele h akkor nem kell segíteni, megoldom én. De ő abból nem eszik amit főzök, nem mosok rá stb.

Az ügyvédeink pedig majd megbeszélik az osztozást!

Mellesleg én tudnék olyan " jófej" lenni hogy magától pakolna össze, és menne el!

Úgy beszélnék vele mint a kutyával, mert megérdemli.

-Biztosan őt is valami okból veri az isten- talán azért mert egy szánalmas alak, aki a saját gyerekét nem tudja bepelenkázni. Menjen vissza anyucihoz, aztán pelenkáztassa magát. Az ilyen mem férfi

2020. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Itt neked kell a sarkadra állnod. Menj oda és frankón kérdezd meg tőle, hogy mi a baj. Higgadtan, de mellébeszélést nem tűrően. Nem feltétlen otthon van a baj, lehet, hogy a munkahelyén, de akkor pláne nem szabadna, hogy így viselkedjen.

Ha az én férjem így beszélne velem és így viselkedne a gyerekünkkel (ami még sajnos nincs), elég esélyes, hogy repülne. Kérd ki nyugodtan magadnak, és ne engedd, hogy így viselkedjen veletek, pláne indok nélkül. Számomra nincs magyarázat erre a viselkedésre, mert ilyen obszcén szavak használata esetén a tisztelet nulla. Ha gondja van, akkor tessék nyíltan elmondani.

De kérdezd meg tőle nyugodtan, ilyen viselkedés mellett abszolút jogod van tudni, hogy mi áll a háttérben.

2020. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy konc a népnek, vagy gumicsont, nevezzük bárhogy, ahogy a mai másik ordibálós férj kérdés.

10 oldalnyi válasz garantált.

2020. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szépen elhívod anyukádat, hogy segítsen összepakolni, és még ma elköltöztök hozzá, és még ma elkezdesz válóperes ügyvédet keresni, holnap pedig felveszed eggyel a kapcsolatot. Kizárt, hogy a férjed egyik pillanatról a másikra megőrült, ő mindig is egy agresszív állat volt, csak eddig olyan keveset volt otthon, hogy ez nem tűnt fel. Egyébként simán lehet másik nő is a dologban. Aki egyszer állat módon viselkedni, az mindenre képes. Verni is fog napokon belül. Nem maradhattok vele! Ha egy ujjal hozzádnyúl, azonnal rendőrség, orvos, látlelet.
2020. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem szeretője van, viszont most 2 hétig nem tud vele találkozni, ezért frusztrált.
2020. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer mondana ilyet....mehetne is a p...ba!
2020. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, hogy mi a baja.

Inkább élek egyedül a gyerekekkel mint, hogy ezt hallgassam rendszeresen és eltűrjem a hülyeségét.

Ok nélkül ne beszéljen így senkivel. Nem a se**éből rángatott ki.

2020. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
10%

Lehet ki van merülve.

Rengeteget dolgozik, te irtad, most szabadságon van, és pihenés helyett gyerekzsivaly, most te is segítségre szorulsz.

En nő vagyok , de tudom, hogy ha kimerülök én is kifordulok magamból

2020. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!