Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hasmenés 11hetes terhesen?

Hasmenés 11hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom nem ide tartozik de nem tudom hova írhatnám.

Azt hittem a terhesség okozta gyomorfájdalom miatt lett hasmenésem. De a gyomrom csak akkor fáj ha sok a savam vagyis ennem kéne. Ezért bevezettem a napi 5xi evést. Tegnap óta megy a hasam (de csak délelőtt és este kell wcre mennem) és most mintha alvadt vér lenne benne. De csak akkor vettem észre mikor húztam le különben nem látszott. De arra is gondoltam hogy a paradicsomos dolgok voltak azok. Ettem házi melegszendvicset paradicsomosat, egy telefonnyi pizzát . Meg anyósnál fasírtot amit nagyon fokhagymádnak éreztem.

Dokim nem érem el. Szerintetek ha bemegyek nőgyógyászatra(kórházba) átküldenek valahova vagy adnak valamit?


Nem szeretnék befeküdni. Egyedül vagyok az ovis kisfiammal apuka kamionozik most ment el.


2021. jan. 4. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Probald meg telefonon felhivni a dokit vagy a vedonot. De nem hinnem hogy ez kulonosebb baj ha nem tart tobb napig es nem folyamatos hogy felni kelljen a kiszaradastol. A ver aranyertol is lehet, terhessegnel gyakori tunet.
2021. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm beszéltem a védőnővel. Soha nem éreztem eddig aranyeret szóval nem tudom hogy az e. Ő is arra tippel mivel friss a vér. Egy pár napig vigyelek remélem elmúlik gyorsan. Nem akarok terhesen belgyógyászatra menni hogy ott vizsgáljanak elég bajon van a terhességgel anélkül is.
2021. jan. 4. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!