Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik országban lesznek a...

Melyik országban lesznek a legkésőbb önállóak és melyik országban kezelik a legtovább gyerekként a gyerekeket a leírtak közül?

Figyelt kérdés
Válaszban jó ha írtok részletesebben is és a rangrosoljátok is esetleg az országokat.

2021. jan. 4. 21:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Külföldi ismerősöknél a 6 éves gyerekre simán rábízzák a kisebbet hogy vigyázzon rá. Ausztriában ekkora gyereket elküldenek a szomszéd boltba kenyérért pl. Nálunk ha tehetnék még bepelenkáznák meg cumit tennének a szájába. Az érzem amúgy sokan nem is akarják hogy felnőjjön a gyerek
2021. jan. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is a "commentke" 😃


Egyébként 20 éve végeztem a főiskolán, dehogy volt ott a kollégiumban felügyelő tanár! Az albérletben sem 😉

Szerintem is egyén függő. Minden országban.

A fiamat nem érdekelték a körülötte lévő dolgok. Így 13 évesen is szerintem eltévedne a városban 🙂

A kislányom 3 és fél éves, de a játszótérre simán odatalál 😃

2021. jan. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%

Egy 18 evesnek mar ideje felnonie, nem gyerek 😅

En 18 evesen dolgoztam kulfoldon (ismerosoknel laktam, de egyedul utaztam ki es jartam munkaba)

Utana alberletbe laktam Budapesten, amit sajat magam tartottam fent, lakotarsakkal laktam akik velem egykoruak voltak es eljartam dolgozni megkerestem magamnak a penzt lakberre, etkezesre, ruhara, szorakozasra

21 eves vagyok most jelenleg kisbabat varok...


Szoval engem kiraz a hideg ha valaki 18-20 evesen is a szulei szoknyajat fogja.. nincs igazad kerdezo! Nem normalis az olyan!

2021. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Ja, es anyukam nagyon sokat torodott velem, inkabb babusgatott sokaig mint hogy mindent magam kellett megoldjak, es megis meg tudtam 😀

Persze mindig mellettem alltak de nem voltam anyagilag rajuk szorulva 😊

2021. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
21 évesen még gyerek vagy az nem normális hogy ilyenkor már gyereket vársz. Gyereket inkább 30 felett kéne vállalni. Nyugat-Európai országok többségében 21 éves kor alatt tini terhességnek minősül így ha 21 éves korod alatt estél teherbe te is bekerülnél a tini anyák statisztikába. Ugyanakkor nem egyre kevésbé értem hogy gondolhatjátok úgy hogy Magyarországon érnek a legkésőbb a gyerekek mikor itt olyan válaszok születnek hogy sok egyetemen 18-19 éveseket simán felügyelet nélkül hagynak és sokak szerint rendben van egy gyereket 1 vagy több napra is egyedül hagyni otthon csak mert már elmúlt 18. Ha ilyen egyhangúan a koraérés mellett van itt mindenki miért gondoljátok hogy itt önállósodnak a legkésőbb a gyerekek ezt nem értem.
2021. jan. 5. 12:42
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező neked mi a fene bajod? 14 éves kor felett már ha akarsz se maradhatsz otthon felügyelni a középiskolás gyerekedet mert te életképtelennek nevelted. Sőt, képzeld van aki ennyi idősen kollégiumban lakik. 18 évesen meg jogilag is felnőtt, tehát ha elköltözik és feléd se néz se csinálhasz semmit
2021. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
A te kommentjeid bizonyítják a legjobban, hogy Magyarországon. 😂
2021. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17-es éppen ellenkezőleg. A Ti commentjeitek bizonyítják a legjobban hogy nem itt.
2021. jan. 5. 13:26
 19/25 A kérdező kommentje:
16 egy 14-15 évest egyedül lehet hagyni pár órára de nem egy napra meg éjszakára. Egy 18-19 évest már talán de azért ha a 18-19 éveseket sokan több napra egyedül hagyják az pont azt jelenti hogy nem itt a legkevésbé önállóak a gyerekek.
2021. jan. 5. 13:28
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Mért hol nem hagyják a 18 évest magára? Ennyi idősek Amerikában pl babyszitterkedést vállalnak
2021. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!